Reklama

Gloria Estefan adoptowała pieska

W środę, 12 października, powiększyła się rodzina Glorii Estefan. Co ciekawe, stało się to w programie telewizyjnym Marthy Stewart. Wbrew obawom niektórych, nie był to poród na wizji - wokalistka po prostu zdecydowała się adoptować... pieska.

Gloria Estefan jest wielką fanką psów. W swej posiadłości w Miami Beach ma już dziewięć tych zwierząt.

Reklama

Decyzja o przygarnięciu kolejnego zapadła po tym, jak od Stewart usłyszała poruszającą historię dwóch sześciotygodniowych szczeniaków.

Pieski przyszły na świat w trakcie niedawnych huraganów Katrina i Rita, które poważnie zniszczyły południowe stany USA. Szczeniaki otrzymały imiona właśnie Katrina i Rita.

"Ich mama została przyniesiona do schroniska przez ludzi, którzy ewakuowali się przed huraganem Katrina. Zakończyła swoje życie po urodzeniu tych szczeniąt podczas Rity" - opowiada Martha Stewart, która chciała zamieścić informację o możliwości adopcji zwierzaków na swojej stronie internetowej.

Szybciej zareagowała Gloria Estefan, decydując się o przygarnięciu jednego z piesków. Przypomnijmy, że wokalistka ma na swoim koncie książkę dla dzieci "Noelle The Bulldog", opisującą jednego ze swoich kudłatych podopiecznych.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Martha Stewart | piesek | katrina | Po prostu | Gloria Estefan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje