Reklama

Glenn Hughes w Polsce!

Legendarny wokalista rockowy Glenn Hughes, którego wielkie umiejętności mogliśmy podziwiać na płytach Deep Purple, Trapeze, Black Sabbath i krążkach solowych, wreszcie wystąpi w Polsce. Muzyk da tylko jeden koncert, który odbędzie się 6 czerwca w warszawskiej "Proximie".

Koncert 48-letniego Glenna będzie częścią jego światowego tournee, promującego wydany w ubiegłym roku album "Return Of The Crystal Karma". Trasa rozpocznie się już za kilkanaście dni, 22 marca, występem w Old Bridge, w stanie New Jersey.

Reklama

Oprócz Glenna, który tradycyjnie śpiewa i gra na basie, zagrają gitarzysta George Nastos oraz perkusista Brian Tichy (Zakk Wylde, Slash, Ozzy Osbourne).

"Jestem bardzo podekscytowany nadchodzącą trasą i spotkaniem z fanami. To bardzo dobry okres w moim życiu. Jestem w znakomitej formie psychicznej i fizycznej" - zapewnił Glenn dziennikarzy.

O swoich muzykach towarzyszących wokalista wypowiada się w samych superlatywach.

"W trio nie masz się za kim schować. Musisz być na pełnych obrotach. Briana widziałem po raz pierwszy, gdy grał z Zakkiem Wyldem. To bardzo dobry rockowy perkusista, który jednakże potrafi się wczuć w rytmy soul i funky, co niezmiernie mi odpowiada. George natomiast znakomicie gra zarówno funky, jak i rock. Z listów od fanów wynikało, że chcą słyszeć na koncertach moje funkowo-rockowe kompozycje" - mówi Hughes.

Muzyk zapewnił, że fani mogą oczekiwać piosenek pochodzących z każdego etapu jego kariery. Nie wykluczone więc, że usłyszymy także kompozycje Trapeze, a na pewno pojawią się utwory Deep Purple.

Bilety na warszawski koncert Glenna Hughesa kosztować będą 60 zł w promocji i 70 zł w dniu koncertu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Black Sabbath | Polsko! | Black Sabbath | deep | wokalista | koncert | Glenn Hughes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje