Reklama

Reklama

Geri Halliwell w ciąży. Powrót Spice Girls pod znakiem zapytania

W wakacje w Hyde Parku w Londynie miał się odbyć koncert GEM, czyli okrojonego składu Spice Girls. Czy do niego dojdzie?

W wakacje w Hyde Parku w Londynie miał się odbyć koncert GEM, czyli okrojonego składu Spice Girls. Czy do niego dojdzie?
Geri Horner spodziewa się dziecka /fot. Eamonn M. McCormack /Getty Images

Powrót Spice Girls na scenę zapowiadany jest od wielu miesięcy. Początkowo, reaktywacja planowana była na 20-lecie hitu "Wannabe", który przyniósł grupie ogromną sławę. Jednak nie udało się sfinalizować tego przedsięwzięcia. Kolejna data powrotu Spicetek to 2017 rok, bez wyraźnie sprecyzowanej daty.

Emma Bunton czyli Baby Spice, zmobilizowała koleżanki z zespołu Ginger Spice (Geri Haliwell, od ślubu w maju 2015 r. posługuje się nazwiskiem Horner) i Scary Spice (Mel B), do stworzenia nowych utworów i zorganizowaniu niewielkiej trasy (kilka koncertów) na przyszły rok. Problemem jest brak Posh Spice, którą była Victoria Beckham i według 40-latki, zespołu nie uda się reaktywować bez tego elementu grupy.

Reklama

Beckham odrzuciła szansę powrotu do zespołu, który aktualnie nazywa się GEM od pierwszy liter imion wokalistek. Podobnie stało się w przypadku Melanie Chisholm (Mel C), która również zrezygnowała z dołączenia do koleżanek, aby dalej tworzyć i koncertować solowo.

Na początku października ogłoszono, że 44-letnia Geri Horner spodziewa się drugiego dziecka. Potomek wokalistki i jej męża Christiana Hornera, dyrektor zespołu Red Bull Racing w Formule 1, ma przyjść na świat na wiosnę 2017 r.

"Geri powiedziała dziewczynom, że zastanawia się, czy nie powinny przełożyć lipcowego koncertu, ponieważ obawia się tego, że próby i promocja występu mogą wywierać presję na nią i na dziecko" - twierdzi informator brytyjskiego magazynu "Closer".

"Występ w Hyde Parku miał przynieść im dużo pieniędzy, dlatego Mel B jest niezadowolona z tego, że ich plany są jeszcze nie skonkretyzowane" - dodaje.

Dodatkowo Victoria Beckham w rozmowie z "Sunday Times Style" stwierdziła, że jej koleżanki pod szyldem GEM powinny wykonywać własne utwory.

"To co zrobiłyśmy w Spice Girls, było wyjątkowe. Jeśli będą śpiewać utwory Spice Girls, to myślę, że mogę być trochę smutna" - skomentowała żona Davida Beckhama.

Sprawdź piosenkę "Wannabe" w serwisie Teksciory.pl!

Geri ma 10-letnią córkę Bluebell ze związku ze scenarzystą Sachą Gervasim.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL