Reklama

Reklama

Geri Halliwell w ciąży. Co z powrotem Spice Girls?

44-letnia Geri Halliwell (obecnie po mężu posługuje się nazwiskiem Horner) spodziewa się drugiego dziecka. Czy ciąża pokrzyżuje plany powrotu okrojonego zespołu Spice Girls?

Geri Halliwell spodziewa się dziecka. Obok Emma Bunton

Przypomnijmy, że powrót legendarnego Spice Girls zapowiadany jest od wielu miesięcy. Początkowo, reaktywacja planowana była na 20-lecie hitu "Wannabe", który przyniósł grupie ogromną sławę. Jednak nie udało się sfinalizować tego przedsięwzięcia. Kolejna data powrotu Spicetek to 2017 rok, bez wyraźnie sprecyzowanej daty.

Emma Bunton czyli Baby Spice, zmobilizowała koleżanki z zespołu Ginger Spice (Geri Haliwell) i Scary Spice (Mel B), do stworzenia nowych utworów i zorganizowaniu niewielkiej trasy (kilka koncertów) na przyszły rok. Problemem jest brak Posh Spice, którą była Victoria Beckham i według 40-latki, zespołu nie uda się reaktywować bez tego elementu grupy.

Reklama

Beckham odrzuciła szansę powrotu do zespołu, który aktualnie nazywa się GEM od pierwszy liter imion wokalistek. Podobnie stało się w przypadku Melanie Chisholm (Mel C), która również zrezygnowała z dołączenia do koleżanek, aby dalej tworzyć i koncertować solowo. Niektóre źródła podają, że Mel C może nawet spróbować zablokować powrót jednego z najpopularniejszych girlsbandów w historii.

Sprawdź piosenkę "Wannabe" w serwisie Teksciory.pl!

Plany może pokrzyżować także sytuacja rodzinna Geri Horner, która właśnie potwierdziła, że spodziewa się dziecka. 44-letnia wokalistka w maju 2015 r. wyszła za Christiana Hornera, dyrektor zespołu Red Bull Racing w Formule 1.

"Para jest przepełniona szczęściem i nie może się doczekać najnowszego członka ich rodziny" - głosi oficjalny komunikat przesłany przez przedstawicieli małżeństwa do tabloidu "The Sun".

W poniedziałek (10 października) Geri na Instagramie opublikowała zdjęcie z ręcznie napisanym zdaniem "God bless Mother Nature", fragmentem tekstu z solowego singla "It's Raining Men", dodając hasztag #mamaspice. Już po potwierdzeniu informacji o ciąży wrzuciła zdjęcie z gali Attitude Awards, na której towarzyszyła jej Emma Bunton.

Geri ma 10-letnią córkę Bluebell ze związku ze scenarzystą Sachą Gervasim.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Spice Girls | Geri Halliwell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje