Reklama

Reklama

Gerard Pique planował wrócić do Shakiry? Kolumbijska gwiazda: Nie wrócę do ciebie

Prawie 200 mln odsłon ma już głośny diss Shakiry na swojego byłego partnera Gerarda Piqué. Według hiszpańskiej prasy były piłkarz FC Barcelony chciał przeprosić kolumbijską wokalistkę i namawiał ją, by dała mu "drugą szansę".

Prawie 200 mln odsłon ma już głośny diss Shakiry na swojego byłego partnera Gerarda Piqué. Według hiszpańskiej prasy były piłkarz FC Barcelony chciał przeprosić kolumbijską wokalistkę i namawiał ją, by dała mu "drugą szansę".
Shakira i Gerard Piqué rozstali się w połowie 2022 r. /Europa Press Entertainment/Europa Press /Getty Images

Utwór zatytułowany po prostu "BZPR Music Sessions #53" powstał w ramach sesji muzycznych, które prowadzi argentyński DJ i producent muzyczny, Bizarrap. 45-letnia wokalistka wróciła w tej piosence do ogłoszonego kilka miesięcy temu rozstania z byłym reprezentantem Hiszpanii, 35-letnim Gerardem Piqué.

"Przykro mi, złapałam inny samolot. Nie wrócę tu, nie chcę kolejnego rozczarowania. Tak bardzo udajesz mistrza, a kiedy cię potrzebowałam, dałeś mi najgorszą wersję siebie" - śpiewa Shakira.

Reklama

W innej zwrotce artystka nawiązała do 23-letniej studentki i hostessy Clary Chii Martii, z którą Piqué miał ją zdradzić, gdy byli jeszcze w związku.

Sprawdź tekst dissa Shakiry na Pique w serwisie Tekściory!

"Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo, wymieniłeś Rolexa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij" - śpiewa kolumbijska gwiazda.

"Nie wrócę do ciebie, nawet jeśli będziesz płakać lub błagać. Zrozumiałam, że to nie moja wina, że jesteś krytykowany. Ja tylko tworzę muzykę, przepraszam, że cię ochlapałam" - można usłyszeć w innym fragmencie kawałka.

Nagranie po niespełna dwóch tygodniach od premiery ma ponad 190 mln odsłon.

Gerard Piqué chciał wrócić do Shakiry? Sensacyjne doniesienia

Według doniesień dziennika "Univision" osoby z bliskiego otoczenia Shakiry potwierdziły, że miesiąc po tym jak Piqué zostawił wokalistkę dla młodszej modelki, pożałował swojej decyzji i miał prosić Kolumbijkę, by ta przyjęła go z powrotem.

Hiszpańskie media plotkarskie donoszą, że wręcz nalegał, by wokalistka wybaczyła mu zdradę i dała jeszcze jedną szansę. Przyjaciele byłej pary zeznali, że zawodnik Barcelony "żałował swojej decyzji". "Piqué żałował, że opuścił Shakirę i postanowił spróbować ponownie" - miał powiedzieć paparazzi Jordi Martin.

"Nie wrócę do ciebie, nawet jeśli będziesz płakać lub błagać" - śpiewa niejako w odpowiedzi Shakira w dissie na swojego byłego partnera.

Hiszpański piłkarz i kolumbijska wokalistka w czerwcu 2022 r. - po 12 latach - opublikowali wspólne oświadczenie o rozstaniu. Para ma dwóch synów: Milana i Sashę. W ostatnim czasie po kilkugodzinnych negocjacjach w obecności prawników byli partnerzy ustalili, że na początku 2023 roku Shakira wspólnie z synami wyprowadzi się do Miami. Chłopcy do tej pory przez cały czas mieszkali w Barcelonie, gdzie ich ojciec grał w drużynie piłkarskiej FC Barcelona (w listopadzie 2022 r. zakończył karierę).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy