Reklama

Gary Moore: Nowa płyta 26 sierpnia

Nowa płyta Gary'ego Moore'a jest już gotowa, a jej premiera została zapowiedziana przez wytwórnię Sanctuary na 26 sierpnia. Znane są już tytuły wszystkich kompozycji. Przypomnijmy, że słynny Irlandczyk pojawi się na koncercie w Polsce 19 lipca. INTERIA.PL jest jednym z patronów medialnych tej imprezy.

Moore nagrał album z towarzyszeniem dwóch muzyków - basisty Cassa Lewisa (eks-Skunk Anansie) i perkusisty Darrina Mooney'a (eks-Primal Scream). Już kilka miesięcy temu zapowiadał, że jego nowe dzieło będzie miało o wiele surowsze brzmienie, niż ostatnie bluesowe produkcje. Będzie też trochę eksperymentalnych brzmień gitarowych.

Reklama

"Wróciłem do Stratocastera i na płycie usłyszycie wpływy hendriksowskie, jeśli chodzi o riffy. Do tej pory nie byłem z tego znany" - mówił Gary Moore.

Gitarzysta wciąż nie wymyślił tytułu dla swojego nowego wydawnictwa. Podał już jednak tytuły wszystkich kompozycji, które na nie trafią. Będzie ich w sumie dziesięć.

Oto one:

1. "Stand Up"

2. "When The Sun Goes Down"

3. "Rectify"

4. "Wasn't Born In Chicago"

5. "Just Can't Let You Go"

6. "My Baby (She's So Good To Me)"

7. "World Of Confusion"

8. "World Keep Turn 'Round"

9. "Ball & Chain"

10."Who Knows (What Tomorrow May Bring)"

19 lipca Gary Moore po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się w katowickim Spodku, a występ Irlandczyka poprzedzi polska formacja Tilt.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tytuły | moore | Gary Moore | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje