Reklama

Garou: Dziennik z podróży

Od 25 marca w polskich sklepach dostępne jest podwójne DVD "Routes", firmowane przez popularnego u nas kanadyjskiego wokalistę Garou. Płyta zawiera ujęcia nakręcone podczas jego ostatniej światowej trasy koncertowej, w czasie której koncertował także w Polsce. Garou w rozmowie z INTERIA.PL przyznał, że miał spore problemy z wybraniem materiałów.

- To dziennik podróży z trasy, naprawdę ciężko było z tego materiału coś wybrać - powiedział nam Garou.

Reklama

- Na jednej płycie znajduje się dużo dodatków, w tym wiele ujęć z Polski - dodaje wokalista, na każdym kroku podkreślający swoją sympatię do naszego kraju i polskich fanów.

Dobrą próbką "Routes" może być teledysk do utworu "Passe Ta Route".

- W tym teledysku także znalazły się ujęcia z Polski, między innymi ten słynny fantastyczny pociąg, o którym wszyscy już słyszeli, kiedy nie mogliśmy się dostać na pociąg do Pragi. To była w sumie śmieszna sytuacja. Później wszyscy w Quebeku i Francji dopytywali się mnie o nią - opowiada Garou.

- Wykorzystaliśmy w nim więcej ujęć, niż przy innych piosenkach. W wersji DVD dodaliśmy do niego jeszcze kolejne zdjęcia i inne bonusy, kiedy "wychodzimy" z ekranu i później wracamy do filmu. To było ciekawe doświadczenie - dodaje Kanadyjczyk, któremu początkowo myślał o nagraniu DVD w formie filmu, a nie typowej rejestracji koncertów.

Jak się bowiem okazuje, Garou coraz poważniej myśli o branży filmowej. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości będzie można go zobaczyć aż w trzech produkcjach.

Na naszych stronach możecie oglądać teledysk do utworu "Passe Ta Route", w którym znalazły się także fragmenty nagrane w Polsce.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: trasy | DVD | dziennik | Garou

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje