Reklama

Galleon: Nie jesteśmy jak Daft Punk

Członkowie francuskiej grupy Galleon, znanej m.in. z przeboju "So I Begin", bardzo często są porównywani do swoich rodaków z zespołu Daft Punk. Podobieństwo nie dotyczy tyle muzyki, co raczej faktu, iż muzycy nie pojawiają się w swoich teledyskach. Jak sami jednak mówią, nie było to wcale zamierzone działanie.

Członkowie Galleon nie pojawiają się ani w swoich wideoklipach, ani na zdjęciach w czasopismach, ani nawet na okładkach swoich płyt. Nic więc dziwnego, że pod tym wzgledem zaczęto ich porównywać do Daft Punk.

Reklama

"To nie było zamierzone! Choć prawda jest taka, że ludzie często z tego powodu porównują nas do Daft Punk... Problem w tym, że kiedy po 10 latach, w ciągu których nasze drogi się rozeszły, spotkaliśmy się z Philipem, przymierzyliśmy się do robienia muzyki bez specjalnych planów, w jakim kierunku pójdziemy dalej. Nie marzyła nam się kariera, ani nawet cały album".

"Kiedy nasz pierwszy kawałek So I Begin zaczął zdobywać popularność, wszystko potoczyło się już tak szybko, że po prostu nie byliśmy na to przygotowani. Nie wiedzieliśmy, czy decydować się na sesję zdjęciową, czy występ w teledysku i paru spraw po prostu zwyczajnie nie dopilnowaliśmy. Ale teraz, przy promocji albumu, zaczynamy się już pokazywać, udzielamy wywiadów i gramy koncerty, bo od początku jesteśmy bardziej zwierzętami scenicznymi niż DJ-ami" - powiedział Gilles, wokalista Galleon.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Galleon | punk | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje