Reklama

Reklama

GaGa przed Depeche Mode!

Zaskakujące rozstrzygnięcie na brytyjskiej liście bestsellerów płytowych. Nowy album Depeche Mode debiutuje "dopiero" na 2. miejscu, za Lady GaGą.

Album "The Fame" amerykańskiej wokalistki ukazał się w wielu krajach jeszcze w 2008 roku. Z miesiąca na miesiąc sprzedaż tej płyty jest coraz lepsza. "The Fame" to obecnie 3. miejsce na liście najpopularniejszych albumów globu. Do sukcesu Lady GaGi z pewnością przyczyniły się przebojowe single: "Just Dance", "Poker Face""Eh, Eh (Nothing Else I Can Say"). Czwartym singlem z tej płyty jest piosenka "LoveGame".

Reklama

Wokalistka przyznała niedawno, że pisanie przebojów zajmuje jej czasami... 10 minut.

"Sounds Of The Universe" to 12. studyjny album grupy Depeche Mode. Płytę wyprodukowaną przez Bena Hillera promował singel "Wrong" (zobacz teledysk).

- To nie jest typowy singel ani piosenka, którą usłyszysz na co dzień w radio. Ale dla nas to był oczywisty wybór, bo "Wrong" to najbardziej nowatorski utwór na płycie. Najlepiej reprezentujący nowy album Depeche Mode - powiedział wokalista Dave Gahan portalowi INTERIA.PL.

W wywiadzie dla brytyjskiego magazynu "Q" Gahan - opowiadając o nowej płycie - stwierdził, że czuje się jak "menedżer piłkarskiej drużyny, który ma 11 światowej klasy piłkarzy i kilku świetnych zmienników":

Posłuchaj, co wokalista Depeche Mode ma do powiedzenia o nowej płycie zespołu:

Sprawdź nasz raport specjalny o Depeche Mode i "Sounds Of The Universe".

3. miejsce na brytyjskiej liście bestsellerów płytowych to Beyonce z albumem "I Am... Sasha Fierce". Utworów z tego wydawnictwa możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl.

W zestawieniu najpopularniejszych singli wciąż króluje Calvin Harris i "I'm Not Alone". Dodajmy, że utalentowany Szkot wystąpi podczas Orange Warsaw Festival, który odbędzie się 4 i 5 września na Placu Defilad w Warszawie.

2. miejsce na liście przebojów przypadło elektro-popowemu duetowi La Roux i piosence "In For The Kill". 3. pozycja to Lady GaGa z utworem "Poker Face".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL