Reklama

Funkowa odyseja Jamiroquai

W ubiegłym tygodniu ukazała się kolejna studyjna płyta angielskiego zespołu Jamiroquai - "Funk Odyssey". Jay Kay, wokalista i lider formacji, jest z niej bardzo zadowolony. Cieszy się też z nowego wizerunku oficjalnej strony internetowej grupy, do którego sam się częściowo przyczynił.

Zespół Jamiroquai nad nowym albumem pracował w domowym studiu Jay Kaya. Jednak nie wszystkie nagrania znalazły się na płycie.

Reklama

"Jest jednak kilka zabawnych kawałków, które nie zmieściły się na płycie, jak np. walc R. Straussa wykorzystany w filmie Kubricka; przepuściliśmy go przez filtr, potężnie wykręciliśmy, ale ostatecznie, ku mojej rozpaczy, nie znalazł się on na płycie. Dlatego chcę umieścić niektóre z tych kawałków na naszej witrynie w Internecie: www.jamiroquai.co.uk" - mówił Jay Kay.

Oficjalna strona Jamiroquai zmieniła niedawno swój wygląd. Sam wokalista zadba o to, aby co parę tygodni znajdowały się tam nowe informacje i fragmenty filmów.

"Bardzo chciałbym umieścić na naszej stronie dłuższe wersje utworów i pominięte fragmenty, tak by ludzie mogli połączyć je w całość i zaobserwować, jak przebiegał proces nagrywania płyty. Myślę, że może to być całkiem interesujące" - uważa frontman Jamiroquai, który miał swój udział w opracowywaniu nowego wizerunku witryny grupy.

"Zajmowałem się kilkoma drobiazgami, nie byłem przesadnie zaangażowany w jej powstanie, ale teraz łamię sobie głowę, jak sprawić, by nasza witryna była ciekawa i ekscytująca. Chociaż, jak do tej pory, spotkaliśmy się z ogromnym odzewem ze strony fanów, już pierwszego dnia działalności strony odwiedziło ją około 350 tysięcy internautów, co jest całkiem niezłym wynikiem. Pragnę więc, by ludzie nie stracili zainteresowania naszą stroną i mogli na niej znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Oczywiście, mam tyle zajęć, że muszę oddać prowadzenie strony w dobre ręce, przynajmniej częściowo" - wyjaśniał Jay Kay.

Aby przeczytać wywiad z Jay Kay'em kliknij tutaj.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jamiroquai | wokalista | odyseja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje