Reklama

Film o Pet Shop Boys w Sieci

W przyszłym tygodniu na sklepowe półki trafi najnowszy album brytyjskiej grupy Pet Shop Boys zatytułowany "Release". W związku z tym serwis worldpop.com umieścił na swojej stronie film dokumentalny, w którym członkowie zespołu opowiadają o 20 latach wspólnej pracy, a także o kulisach powstania ich najnowszej produkcji.

Na albumie "Release" usłyszeć będzie można sporo gitar. Nie oznacza to jednak, że Chris Lowe i Neil Tennant zmierzają w kierunku rocka.

Reklama

"W żadnym wypadku nie można powiedzieć, że zaczynamy grać rocka. To fakt, że jest trochę więcej gitar, ale nasz styl pozostaje nadal ten sam. To była ciężka, ale bardzo przyjemna praca. Możemy nawet powiedzieć, że była to przygoda" - powiedział Neil.

W trakcie filmu muzycy ujawniają także kilka sekretów dotyczących i sposobu pracy. Album "Release" powstawał w domowym studiu Tennanta i jak twierdzi Chris Lowe, jego chłodny i ascetyczny klimat miał spory wpływ na brzmienie płyty.

Część pierwszą filmu będzie można oglądać do końca tego tygodnia. Druga pojawi się na stronie www. worldpop.com w poniedziałek, 1 kwietnia.

Rok 2002 to dla Pet Shop Boys nie tylko muzyka. Zespół połączył niedawno siły z pisarzem Jonathanem Harvey'em, współpracując przy musicalu "Closer To Heaven". Duet napisał słowa i muzykę, zaś fabuła została oparta na książce Jonathana Harveya.

Premiera "Closer To Heaven" zapowiadana jest na maj.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pet Shop Boys | PETA | film | \ Film | W Sieci | PET

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje