Reklama

Film o Gene Simmonsie

Gene Simmonsa znamy przede wszystkim jako lidera, basistę i wokalistę amerykańskiej rockowej legendy, grupy Kiss. Muzyk ma za sobą również doświadczenia filmowe i biznesowe. Być może wkrótce poznamy go lepiej. Simmons prowadzi bowiem rozmowy na temat powstania filmu opowiadającego o jego burzliwym życiu.

Lider Kiss prowadzi rozmowy z producentem Bradem Silberlingiem, który nosi się z zamiarem przeniesienia na ekran także historii grupy the Who. Simmons podpisał niedawno kontrakt na napisanie autobiografii. "Nie mam czasu na bzdury. Jeśli się dobrze zastanowisz, dojdziesz do wniosku, że w rozrywce chodzi o to, by spróbować sprzedać lód Eskimosom" - powiedział Simmons.

Reklama

Muzyk chce, aby w obrazie o jego życiu wystąpiły gwiazdy. Wierzy, że tylko one są w stanie zagrać właściwie i szczerze oddać atmosferę, jaka panowała w różnych okresach jego życia. Powiedział: "To tak jak z koncertem Kiss. Po jego zakończeniu pojawiają się mieszane uczucia, przypominające sytuację, kiedy dzieci dorastają i wyprowadzają się z domu. Mnie przypomina to uroczystość, a nie pogrzeb".

New Musical Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: film | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje