Reklama

Reklama

Fifth Harmony zdradziły swoje najbardziej wstydliwe momenty na scenie

Amerykańska grupa, która powstała w 2012 roku, z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie dziewczyny jeżdżą po świecie w ramach trasy koncertowej promującej album "7/27". Przy tej okazji wokalistki opowiedziały o swoich wstydliwych momentach na scenie.

Amerykańska grupa, która powstała w 2012 roku, z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie dziewczyny jeżdżą po świecie w ramach trasy koncertowej promującej album "7/27". Przy tej okazji wokalistki opowiedziały o swoich wstydliwych momentach na scenie.
Fifth Harmony promują obecnie album "7/27" /Jason Merritt /Getty Images

Pomysłodawcą stworzenia amerykańskiego girslbandu był juror "X Factora" Simon Cowell. To właśnie on zachęcił wokalistki: Ally Brooke Hernandez, Normani Kordei, Dinah Jane Hansen, Camile Cabello i Lauren Jauregui do występowania w grupie. W talent show dziewczyny zajęły trzecie miejsce.

Piątka pięknych wokalistek szybko zainteresowała słuchaczy oraz media. W 2014 roku na gali MTV VMA formacja zdobyła statuetkę w kategorii nowy artysta do śledzenia. Następnie pojawiły się pierwsze single (m.in. "BO$$" i "Sledgehammer"), a w 2015 roku album "Reflection".

Reklama

W 2016 roku ukazała się następna płyta zespołu pt. "7/27". Przy okazji premiery wydawcnitwa doszło do wpadki w magazynie "Billboard". Wokalistki zostały poddane retuszowi, a  Ally Brooke Hernandez na zdjęciach promocyjnych skończyła z dwoma prawymi nogami.

Następnym elementem promocji krążka jest trwające światowe tournée. Do końca września Fifth Harmony koncertować będą na rodzimym kontynencie. Po koncertach w Stanach Zjednoczonych, trzykrotnie wystąpią w Meksyku, a następnie przeniosą się do Europy. Tam dadzą ponad 20 koncertów, a ostatni z nich zaplanowany został na 4 listopada w niemieckim Frankfurcie.

Sprawdź tekst piosenki "Worth It" w serwisie Teksciory.pl!

Przy okazji trasy Fifth Harmony opowiedziały serwisowi Mashable o swoich najbardziej wstydliwych i kuriozalnych wpadkach, jakie do tej pory zaliczyły na scenie.

Ally Broke Hernandez:

"Kiedy byłam w szkole podstawowej, na jednym z konkursów wykonałam utwór 'What Dreams are Made Of' z komedii 'Lizzie McGuire'. Byłam podekscytowana, szło mi naprawdę świetnie, a publiczność była zachwycona. Na koniec występu pragnęłam rozsypać brokat na wszystkich i zrobić wspaniałe show. Niestety brokat, zamiast unosić się w powietrzu, szybko opadł.  Na szczęście na konkursie było wielu moich znajomych i rodzina więc dostałam od nich wsparcie, co wtedy było dla mnie bardzo ważne" - zdradziła Hernandez.

Normani Kordei:

"Tańczyłam od trzeciego roku życia i niemal od zawsze byłam uczestniczką różnych zawodów, a swój pierwszy solowy taniec zaprezentowałam na własnych urodzinach. Moja mama od jakiegoś czasu błagała nauczycielkę, aby pozwoliła mi samej zatańczyć. W końcu otrzymałam szansę pokazania się bez koleżanek na scenie, a moja babcia uszyła mi kostium. Byłam gotowa, jednak zaraz przed występem popłakałam się z nerwów. Wyszłam jednak na występ, ale potem zapomniałam swoich kroków. Zbiegłam ze sceny, zapytałam swojej nauczycielki o choreografię i wróciłam. Ostatecznie więc zwyciężyłam" - wyznała Kordei.

Lauren Jauregui:

"W szkole wzięłam udział w konkursie piosenki. Przebrałam się wtedy za Lady Gagę i wykonałam dwa utwory - 'Poker Face' oraz 'Speachless'" - odpowiedziała piosenkarka.

Camila Cabello:

"Byłam wtedy w czwartej klasie. Zawsze starałam się mieć jakieś dodatkowe zajęcia. Wtedy właśnie postanowiłam spróbować swoich sił w chórze. Miałam zaśpiewać przed nauczycielami 'America the Beautiful'. Zestresowałam się jednak tak mocno, że całkowicie zapomniałam tekstu. Po kilku dniach dowiedziałam się, że nie ma mnie na liście zakwalifikowanych. Jednak w następnym roku znowu spróbowałam sił i tym razem się udało. Innym razem w przedstawieniu ‘Mała Syrenka’ miałam zagrać rekina i jedynym moim zadaniem było przebiec przez scenę. Oczywiście zrobiłam to w złym momencie" - opowiedziała Cabello.

Dinah Jane Hansen:

"Kiedy byłam w 'X Factorze' zesikałam się na scenie. Przed wyjściem mówiłam producentom i koleżankom z zespołu, że naprawdę potrzebuje skorzystać z toalety. Wszyscy przekonywali jednak, abym wytrzymała jeszcze 5 minut. Po dwudziestu nie myślałam już o niczym innym, jak tylko o wizycie w toalecie. Zaraz przed pojawieniem się na scenie marzyłam, chciałam, aby potrzeba ode mnie odeszła, aż w pewnym momencie poczułam, jak coś spływa mi po udach. Wystąpiłam na żywo, gdy miałam mocz na nogach. Nikt się nie zorientował" - stwierdziła wokalistka.

Sprawdź tekst piosenki "Work from Home" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL