Reklama

Feel najlepszy, Rubik debiutuje

O.S.T.R. nie jest już liderem listy najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Po dwóch tygodniach dominacji wyprzedził go zespół Feel.

Feel w minionym tygodniu znajdowali się na 4. miejscu notowania. Teraz wrócili z płytą zatytułowaną nazwą zespołu na sam szczyt, na którym album już miał okazję wcześniej gościć.

Reklama

Na 2. pozycję spadł "Ostry" z płytą "Ja tu tylko sprzątam", która po raz trzeci pojawiła się na liście. W poprzednich dwóch notowaniach pochodzący z Łodzi raper okupował najwyższą pozycję.

3. miejsce to duży awans amerykańskiego muzyka jazzowego Chrisa Bottiego i albumu "Italia", który tydzień wcześniej znajdował się na 13. pozycji.

Anita Lipnicka i John Porter spadli z płytą "Goodbye" z 2. miejsca na 4. Duet pojawił się na liście po raz trzeci.

Piotr Rubik i jego "Oratorium dla świata - Habitat cz.1" jest najwyżej notowaną nowością w tym tygodniu. Warto jednak zauważyć, że lista obejmuje okres od 3 do 9 marca, a płyta Rubika ukazała się dopiero 7 marca. Jeżeli tempo sprzedaży zostanie zachowane, już w przyszłym tygodniu Rubik ma duże szanse zostać nowym liderem zestawienia.

Zaraz za Rubikiem znajduje się "Back To Black" Amy Winehouse (spadek z 3.). To najdłużej utrzymujący się na liście album - brytyjska wokalistka jest na niej notowana już po raz 27.

Dwa kolejne miejsca, a więc 7. i 8. to składanki z przebojami: "RMF FM - Najlepsza muzyka po polsku 2" oraz "No.1 vol.2".

Duży awans zanotowała Erykah Badu i album "New Amerykah: Part One (4th World War)", który wskoczył z 17. pozycji na 10. Między Badu a składankami znalazła się alternatywna grupa Lao Che z płytą "Gospel".

Zobacz pierwszą dwudziestkę zestawienia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: muzyka | Feel | najlepszy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje