Reklama

Fani rozczarowani stroną The Beatles

Zapowiadana od wielu tygodni premiera oficjalnej witryny internetowej grupy The Beatles odbyła się w poniedziałek, 13 listopada. Jednak po kilku dniach jej obecności w cyberprzestrzeni fani ślą listy, w których wyrażają swoje wielkie rozczarowanie.

Wielbiciele słynnej czwórki z Liverpoolu skarżą się, że strona ładuje się wolno i nie zawiera plików audio i wideo. Poza tym, aby ją otworzyć trzeba mieć zainstalowanych kilka plug-inów.

Reklama

Twórcy, którzy za swoją pracę zainkasowali potężne honorarium w wysokości dwóch milionów funtów, zapewniają, że dźwięki i pliki wideo pojawią się "w najbliższej przyszłości". Dodajmy, że w jej powstawaniu aktywny udział brali wszyscy żyjący członkowie The Beatles oraz Yoko Ono, wdowa po Johnie Lennonie.

Na razie zawartość witryny koncentruje się na albumie "1", zawierającym piosenki grupy, które dotarły do pierwszego miejsca list przebojów na Starym Kontynencie i w Stanach Zjednoczonych. Na stronach opisano, gdzie utwór został nagrany, czy był grany na koncertach, na której płycie się znalazł i czy zdobył jakieś nagrody.

Fanom póki co pozostaje czekać i śledzić zmiany na stronie.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Guardian | rozczarowanie | beatles

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje