Ewelina Lisowska na sylwestra: Będzie większa rotacja bioder

Jedną z uczestniczek Sylwestra z Dwójką we Wrocławiu będzie Ewelina Lisowska.

Ewelina Lisowska wystąpi na sylwestra we Wrocławiu

Ewelina Lisowska zapewnia, że ostatniej nocy tego roku dostarczy publiczności słońca w postaci przeboju "W stronę słońca". Wokalistka zaśpiewa też tegoroczny utwór "Zatrzymaj się".

Reklama

"Będę miała przyjemność rozpocząć sylwestra światowym hitem 'I need a hero' - mimo że sama jestem waleczną dziewczyną, która tego bohatera w sumie nie potrzebuje (śmiech). Natomiast ta piosenka ma tak mocny i silny wydźwięk, że naprawdę świetnie się w niej czuję" - przekonuje Lisowska i dodaje, że w związku ze swoją wygraną w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" na scenie "będzie większa rotacja bioder".

"Jeśli chodzi o moją muzykę to bardzo ciężko jest przygotować do niej układy choreograficzne, bo gramy dość rockowo, więc nie za bardzo jest tu miejsce dla tancerzy. Natomiast mam nadzieję, że przy 'I need a hero' będę mogła sobie troszkę poszaleć" - zapewnia PAP Life Lisowska.

Zanim Lisowska została piosenkarką przyznaje, że co roku miała problem, co zrobić ze sobą w sylwestra - gdzie pójść i z kim go spędzić.

"Już nie mam tego dylematu - robię to, co kocham. A że tym razem spędzam sylwestra we Wrocławiu, czuję się praktycznie jak w domu, bo mieszkam pod Wrocławiem, więc daleko nie mam - mogę przyjść nawet w kapciach" - żartuje w rozmowie z PAP Life Lisowska i przyznaje, że na scenie artyści trochę marzną. "Aczkolwiek ta adrenalina, która się wytwarza, kiedy wychodzimy na scenę na pewno pomaga. Niezależnie od pogody i kreacji dam z siebie tyle samo" - zapewnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje