Reklama

Ewa Farna w zaawansowanej ciąży. Pokazała brzuch w teledysku "Ta o nás"

Na nietypowe ogłoszenie o ciąży zdecydowała się Ewa Farna. Wokalistka zaprezentowała ciążowy brzuch w teledysku do piosenki "Ta o nás".

Na nietypowe ogłoszenie o ciąży zdecydowała się Ewa Farna. Wokalistka zaprezentowała ciążowy brzuch w teledysku do piosenki "Ta o nás".
Ewa Farna prezentuje nowy teledysk - zdjęcie z listopada 2018 r. /Karolina Misztal /Reporter

Ewa Farna zdradziła, że ten utwór miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego, jednak zdecydowała się na upublicznienie go skłoniona licznymi namowami bliskich. Na decyzję piosenkarki miał także pewien impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne. Piosenkę nagrała ze swoim mężem, gitarzystą Martinem Chobotem.

Przypomnijmy, że Farna i Chobot pobrali się w tajemnicy w 2017 roku. To właśnie wtedy powstała piosenka "Ta o nás".

"Dzisiaj w tym dziwnym świecie dobrze wiedzieć że ktoś cię kocha przecież" - śpiewa Farna w tym wyjątkowo osobistym utworze (sprawdź pełny tekst piosenki!). Jak zdradziła, piosenka nigdy nie miała zostać opublikowana, jednak w życiu jej oraz Martina pojawiło się coś, co wpłynęło na zmianę tej decyzji.

Reklama

"I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne. Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w waszych rękach" - napisała polsko-czeska gwiazda.

Ujęcia, które dodano już po czasie, to niemałe zaskoczenie dla fanów Ewy. W ostatnich kadrach klipu "Ta o nás" można bowiem zobaczyć piosenkarkę z zaawansowanym ciążowym brzuchem.

Przypomnijmy, że Ewa Farna niedawno zrezygnowała z bycia kapitanem 100-osobowego jury programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". W drugiej edycji w tej roli zastąpi ją Beata Kozidrak.

Zobacz finałowy odcinek show Polsatu:


INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Farna | teledyski | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy