Reklama

Reklama

Ewa Farna pokazuje swoje nagie "Ciało" bez upiększeń. Zobacz teledysk i sprawdź tekst

Singel "Ciało" otwiera drogę do kolejnego, szóstego już polskojęzycznego albumu Ewy Farnej. Do sieci właśnie trafił teledysk do tego nagrania.

Ewa Farna prezentuje nowy teledysk

Utwór "Ciało" (sprawdź tekst!) uwrażliwia na tematykę podziwu wobec ciała i akceptacji na nich tych zmian, na które nie mamy wpływu.

"Chodzi o celebrowanie ciała pod względem jego funkcjonowania a nie tylko estetyki, do której nas świat mocno pcha. Po tym, jak moje ciało przyniosło na świat nowe życie, zyskałam do niego jeszcze większy szacunek, jestem pełna podziwu za to, co potrafi.

Moje ciało bywało gnębione przez innych i nawet się wstydzę, że czasami w niego zwątpiłam. Moje chociaż nie szczupłe nogi doprowadziły mnie aż tutaj, na barkach też coś już tam udźwignęłam, więc jestem tak normalnie wdzięczna. 

Reklama

Całe życie ciało będzie się zmieniać, zmiana to jedyne, na co możemy liczyć (śmiech). Więc chcę potrafić polubić albo przynajmniej zaakceptować to, czego nie da się zmienić" - skomentowała Ewa Farna.

W zapowiedziach teledysku mogliśmy zobaczyć różne kobiety, których ciało zmieniło się na skutek ciąży (sama Farna w czerwcu 2019 r. urodziła syna Artura), choroby czy wypadku.

W filmikach pojawiły się obelgi i hejterskie komentarze, z którym spotykała się 27-letnia gwiazda: "Wygląda jak dwa polskie TIR-y", "gruba świąteczna bańka", "tłusta jak świnia".

Sprawdź tekst piosenki "Ciało" w serwisie Tekściory.pl!

Choć mieszka na stałe pod Pragą i w ciągu ostatniego roku pojawiała się w Polsce sporadycznie, Ewa Farna wciąż ma u nas grono wiernych fanów, których zelektryzowała wiadomość o tym, że po sześciu latach przerwy gwiazda wreszcie wydaje nową płytę.

Album miał trafić do sklepów jeszcze w 2020 roku, jednak przez pandemię prace nad nim się przeciągnęły i teraz wiadomo, że ukaże się w 2021, choć Farna wciąż nie zdradziła dokładnej daty premiery.

Ewa Farna ma na koncie dziewięć płyt, w tym pięć polskojęzycznych. Ostatnia pt. "Inna" ukazała się w 2015 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje