Reklama

Eurowizja: Będzie wiatr na scenie!

Organizatorzy Konkursu Piosenki Eurowizja Ateny 2006 ujawniają kolejne szczegóły dotyczące koncertów półfinałowego i finałowego. Na scenie pojawić ma się między innymi... maszyna do robienia wiatru!

Według portalu eurowizja.org, na otwarcie półfinału w czwartek, 18 maja, wykonany zostanie fragment piosenki "Welcome To The Party", biorącej udział w greckich preselekcjach do Eurowizji.

Reklama

Zwyciężczyni Eurowizji 2005 Helena Paparizou potwierdziła natomiast, że poza "My Number One", wykona także piosenkę "Mambo".

W finale w trakcie głosowania na scenie zobaczymy Nanę Mouskouri. Grecka diwa, która reprezentowała Luksemburg na Eurowizji w 1963 roku, pojawi się na scenie z klepsydrą odmierzającą czas głosowania.

Wśród wielu atrakcji planowanych przez kolejnych wykonawców (wspominane w naszym portalu palma kokosowa czy fajerwerki), pojawiły się informacje, że reprezentująca Szwecję Carola oraz Norweżka Christine Guldbrandsen użyją na scenie maszyny do robienia wiatru.

Ponadto choreografia w trakcie występu Christine Guldbrandsen zostanie wzbogacona o dym na scenie. Wokalistka pojawi się na scenie w sukni "a la wróżka", towarzyszyć jej będzie dwoje skrzypków i trzyosobowy chórek. Piosenkę "Alvedansen" usłyszymy w języku norweskim.

W czwartek, 11 maja, odbędą się próby przed koncertem półfinałowym. Każdy z wykonawców będzie miał 40 minut, by przećwiczyć piosenkę na scenie. Ich Troje wystąpią jako ostatni, o godzinie 19.05 do 19.45.

Pół godziny później odbędzie się konferencja prasowa z udziałem zespołu Michała Wiśniewskiego.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | piosenki | wiatr | eurowizja | "Wiatr" | Eurowizja | Helena Paparizou

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje