Reklama

Esme Bianco oskarża Marilyna Mansona o przemoc. "Potwór, który chciał mnie zniszczyć"

Esme Bianco to kolejna kobieta, która oskarżyła Marilyna Mansona o przemoc. "Czułam się przy nim niczym więzień" – zdradziła aktorka.

Esme Bianco przerwała milczenie w sprawie Marilyna Mansona

Znana z "Gry o Tron" aktorka Esme Bianco w rozmowie z "The Cut" opowiedziała o swoim związku z Mansonem, który wprost określiła "piekłem na ziemi" .

Reklama

Wszystko miało zacząć się od zdjęć do klipu "I Want To Kill You Like Do In The Movies". Wtedy Manson miał powiedzieć do niej "będziesz musiała udawać, że lubisz być poniewierana".

Bianco przyznała, że granice pomiędzy filmem a rzeczywistością się niebezpiecznie zatarły, gdy została odurzona kokainą, następnie związana i biczowana. Sam teledysk nigdy nie ujrzał światłą dziennego, a Manson ciągle wymyślał wymówki, aby nikomu go nie pokazać.

26-letnia wtedy aktorka przyznała, że była przekonana, że przemoc muzyka wytworzyła między nimi więź. Zamieszkała więc z wokalistą, a obecnie czas, który z nim spędziła porównuje do bycia w więzieniu.

Bianco była cięta nożem i gryziona bez zgody podczas seksu. "Żyłam po to, aby zaspokajać jego potrzeby. Byłam całkowicie kontrolowana. Do rodziny dzwoniłam, ukrywając się w szafie" - wyznała.

Związek z Mansonem zakończyła jednak dopiero po tym, gdy gwiazdor gonił ją z siekierą. Bianco wspólnie z Evan Rachel Wood zeznawała przed Senatem w Kalifornii w sprawie przemocy w związkach. Również w tamtym czasie nie wymieniła nazwiska swojego oprawcy.

Manson pod ostrzałem. Coraz więcej osób zdradza swoje historie

Afera wokół skandalicznych zachowań Mansona zaczęła się po wyznaniu jego byłej narzeczonej, aktorki Evan Rachel Wood, która wprost nazwała gwiazdora osobą, która się nad nią znęcała. "Miałam wyprany mózg, byłam manipulowana" - pisała.

Oprócz Wood przeciwko skandaliście wystąpiły również cztery inne kobiety w przeszłości z nim związane - Ashley Waters, Sarah McNeilly, Ashley Linsday Morgan i kobieta o imieniu Gabriella (nie chciała ujawniać nazwiska).

Głos w sprawie zabrały również byłe partnerki Mansona - Jenna Jameson, Rose McGowan oraz Dita Von Teese. Sprawę skomentowali też Trent Reznor (Nine Inch Nails), Wes Borland (Limp Bizkit), Phoebe Bridgers, Ellie Roswell z Wolf Alice, Corey Feldman, a także były asystent Mansona Dan Cleary oraz stylistka gwiazdora Love Bailey.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Esme Bianco | Marilyn Manson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje