Reklama

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa: To już koniec?

O rozstaniu wokalisty Enrique Iglesiasa (37 l.) i byłej tenisistki Anny Kurnikowej (32 l.) plotkuje się niemal od początku ich 12-letniego związku.

Plotkarskie media donoszą, że Rosjanka postawiła ultimatum - albo małżeństwo, albo rozstanie.

"Niestety, wszystko wskazuje na to, że się rozstaną. Anna nie chce już czekać. Enrique z kolei nie chce żadnych wiążących deklaracji. Oni są już tak długo razem, ale ona czuje się tak, jakby nigdy nic ich nie łączyło. Dlatego jest zdecydowana wszystko to przerwać" - powiedziała przyjaciółka Anny Kurnikowej.

Mimo wszystko znajomi mają nadzieję, że ten związek można jeszcze uratować. "Ta sprawa była już między nimi omawiana. Teraz jednak wygląda na bardziej poważne i wydaje się, że na dniach ogłoszą oficjalne rozstanie" - dodała znajoma.

Reklama

Enrique Iglesias w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że małżeństwo nie ma dla niego żadnego znaczenia i do niego nie dąży. "Nigdy nie marzyłem o tym, żeby stanąć przed ołtarzem i nic w tej kwestii się nie zmieniło. Może dlatego, że moi rodzice się rozwiedli, poza tym nie wierzę, że kogoś bardziej się kocha tylko dlatego, że tak stoi na papierze" - zaznaczył.

Zobacz teledyski Enrique Iglesiasa na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Enrique Iglesias
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy