Eminem przeprasza Rihannę. Tłumaczy swoje zachowanie

Eminem wykorzystał najnowszy numer "Gnat", aby przeprosić Rihannę za jego kontrowersyjne dotyczące pobicia gwiazdy przez Chrisa Browna.

Eminem przeprosił Rihannę
Eminem przeprosił RihannęKevin MazurGetty Images

W 2019 roku do sieci wyciekł utwór Eminema "Zeus", w którym raper w kontrowersyjnych słowach komentował pobicie Rihanny przez Chrisa Browna.

Na nagraniu słychać m.in. wers: "Of course I side with Chris Brown, I'd beat a bitch down too" ("Oczywiście, że popieram Chrisa Browna, też biłbym d***ki"). Filmik miał pochodzić z 2009 roku, kiedy Eminem pracował nad albumem "Relapse".

Wersy słyszane na nagraniu są wyrwane z kontekstu, jednak cała ostateczna wersja utworu jest dość kontrowersyjna. Slim opisuje morderstwo Dakoty Fanning i w niewybrednych słowach zwraca się do Angeliny Jolie, Carmen Electry i własnej matki.

Rihanna i Chris Brown
Rihanna i Chris BrownChristopher PolkGetty Images

Sytuacja wzburzyła internautów. Sam raper nie tłumaczył się, zrobił to za to jego rzecznik. W oświadczeniu napisał: "Wyciekło coś, co ma ponad 10 lat. Po tym jak Eminem to nagrał, wywalił to i przepisał. Oczywiście jego relacje z Rihanną są znakomite".

18 grudnia do sieci trafiła rozszerzona wersja ostatniego albumu gwiazdora "Music To Be Murdererd By - Side B". Na niej znalazł się numer "Gnat", gdzie Eminem zdecydował się przeprosić Rihannę.

"Znów obiecuję, że będę szczery/ Z całego serca przepraszam, Rihanna/ Za wyciek piosenki, przepraszam Ri/Nie miała przysporzyć Ci cierpienia. Jednak z mojej strony było to złe" - rapuje Eminem.

Raper wielokrotnie współpracował z Rihanną. Nagrali razem takie przeboje jak "Love the Way You Lie", "The Monster" i "Numb". W 2014 roku odbyli wspólną trasę koncertową.

Przypomnijmy, iż Chris Brown w 2009 roku dotkliwie pobił Rihannę, co w późniejszym czasie zakończyło się sądowym zakazem zbliżania się do wokalistki i karą pięciu lat więzienia w zawieszeniu.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas