Reklama

Eminem krytykuje żonę wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych

Eminem, kontrowersyjny amerykański raper, na swoim nowym albumie "The Eminem Show", który ukaże się na początku czerwca, wyrazić niechęć wobec cenzury, jaką propagują w świecie muzycznym wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Dick Cheney i jego żona Lynne.

Wokalista, znany ze swoich kontrowersyjnych poglądów i dość często używający w swoich piosenkach słów uznawanych powszechnie za nieprzyzwoite, twierdzi, że państwo Cheney, a w szczególności Lynne, otwarcie opowiadają się za wprowadzeniem cenzury i w udawanej trosce o moralność nastolatków chcą wyeliminować poglądy, które nie zgadzają się z ich własnymi. Do prezentujących je osób na pewno należy Eminem.

Reklama

Lynne Cheney w 2000 roku wygłosiła przemówienie na specjalnym posiedzeniu komisji senackiej i bezpośrednio odniosła się do piosenek rapera, podając je za przykład naruszania wartości moralnych.

Eminem odpowiada na te zarzuty w utworze "White America", który znalazł się na jego najnowszym albumie "The Eminem Show". Wiceprezydent USA przyznał, że piosenka jest kolejnym dowodem na "propagowanie przez rapera przemocy".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Eminem | żona | wiceprezydent | show | cheney | Marshall Bruce Mathers III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje