Reklama

Eminem dżentelmenem?

Zapewne zabrzmi to jak żart, ale Eminem, odsądzany przez wielu od czci i wiary, został określony przez jedną z pań jako "dżentelmen w każdym calu". Panią tą jest studentka, z którą wzbudzający ciągłe kontrowersje raper spędził noc po swym koncercie w Glasgow, w Szkocji. Nie można wykluczyć, iż nie jest to ich ostatnie spotkanie.

20-letnia Joy McAvoy przyznaje otwarcie, że romansowała z Eminemem po jego koncercie. Jej niekwestionowane wdzięki, a może coś jeszcze, sprawiły, że raper zaprosił młodą Szkotkę do swego pokoju hotelowego. Joy nie jest jednak typową groupie i nie chodzi do łóżka z gwiazdami na pierwszej randce. Skończyło się więc na rozmowach i pocałunkach. Szkocka studentka ma jednak nadzieję, że niebawem spotka się z Eminemem ponownie, a wtedy już chyba nie będzie tak niewinnie.

Reklama

"Eminem powiedział mi, że na pewno się jeszcze spotkamy, co było bardzo uprzejme z jego strony. Wymieniliśmy swoje numery telefonów i adresy e-mailowe. To oznacza, że będziemy w kontakcie. On jest naprawdę cudownym facetem, zupełnie innym od tego, za jakiego się go uważa i przedstawia. To prawdziwy dżentelmen, uprzejmy, delikatny i czuły" - zapewnia Joy McAvoy.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dżentelmen | studentka | raper

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje