Reklama

Elton John: Szczegóły wesela

Pojawiają się pierwsze szczegóły imprezy weselnej Eltona Johna (58 l.) i jego wieloletniego partnera Davida Furnisha (43 l.). Przypomnijmy, że obaj panowie zamierzają zalegalizować swój związek 21 grudnia, gdy w Wielkiej Brytanii będzie można zawierać związki homoseksualne. W uroczystości weselnej mają wziąć udział m.in. George Michael i Gary Barlow z Take That.

Organizacją przyjęcia zajmuje się David Furnish, który zaprosił Barlowa, by zaśpiewał na ich weselu. Były wokalista boysbandu Take That chętnie się zgodził.

Reklama

"Jeszcze nie wiem, co zaśpiewam. Raczej nie napiszę czegoś specjalnego na tę uroczystość, tylko wykonam coś ze znanych utworów" - zapowiedział Gary Barlow.

Elton John ma nadzieję, że ślub odbędzie się w urzędzie w Windsorze, gdzie na początku kwietnia pobrali się książę Karol i Camilla Parker-Bowles.

Radość z zawarcia związku chce Eltonowi zepsuć John Reid, jego były partner i zarazem menedżer. Na rynku wkrótce ma się pojawić autobiografia Reida, w której opisuje on swój związek z wokalistą, zakończony sprawą w sądzie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje