Reklama

Edyta Górniak wróciła

Dzisiejsze (poniedziałek, 20 kwietnia) tabloidy poświęcają sporo miejsca rodzinie Edyty Górniak.

W "Super Expressie" możemy przeczytać wywiad z Dariuszem Krupą. Mąż piosenkarki dementuje pogłoski o kryzysie małżeństwa. Co więcej Krupa przekonuje, że wraz z żoną myślą o drugim dziecku!

Reklama

"Chcielibyśmy mieć drugie dziecko. Ja bym chciał i Edyta też. Niestety, na razie jest to niemożliwe, bo mamy zbyt dużo pracy. Pomagam Edycie, poza tym mam jeszcze do zrealizowania dwa projekty. Ciężko mi określić na razie, kiedy je skończę" - powiedział bulwarówce.

Krupa zaprzeczył również, że Edyta Górniak zamierza od niego odejść:

"O żadnym rozwodzie nic mi nie wiadomo. Wiem, że te plotki zaczęły się pojawiać, gdy ja przestałem chodzić na Jak Oni śpiewają. A ja po prostu w weekend pilnuję Alanka [syna Górniak i Krupy] i pracuję. W tygodniu z Edytą normalnie się widujemy" - Krupa zapewnia "Super Express".

"Fakt" donosi natomiast, że Edyta Górniak w piątek (17 kwietnia) wróciła z Włoch, gdzie spędziła święta. Tabloid ujawnił, że piosenkarka na Półwyspie Apenińskim bawiła się w towarzystwie Katarzyny Sowińskiej oraz grupy przyjaciół.

Dzień później, podczas nagrania programu "Jak Oni śpiewają", Edyta Górniak wyglądała - według bulwarówki - "wręcz olśniewająco".

"Fakt" zauważył również, że na widowni po raz kolejny nie pojawił się mąż gwiazdy, Dariusz Krupa, a Górniak nie miała na palcu obrączki.

Zobacz teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wroc | tabloidy | Edyta Gorniak | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje