Reklama

Eddie Murphy ojcem dziecka "Spicetki"?

Nie tylko polską sceną polityczna wstrząsają ostatnio oskarżenia o domniemane ojcostwo. Była wokalistka Spice Girls - Melanie Brown (31 l.) twierdzi, że ojcem jej mającego przyjść na świat dziecka jest amerykański aktor Eddie Murphy (45 l. "Gliniarz z Beverly Hills "). Czarnoskóry gwiazdor nie jest jednak tego taki pewny.

"Jest mi niezmiernie przykro z powodu komentarzy, które Eddie Murphy udzielił mediom" - powiedziała w specjalnym oświadczeniu Melanie Brown.

Reklama

"Nie mam pojęcia dlaczego zachowuje się on w taki sposób, mówiąc o prywatnych sprawach publicznie. Moim głównym zmartwieniem jest, aby dziecko było zdrowe. Byłam zdumiona tym, co powiedział Eddie. Ja nie mam wątpliwości, że to on jest ojcem" - powiedziała była "Spiecetka".

Eddie Murphy powiedział w niedawnym wywiadzie, że "w związku z tym, że nie jesteśmy już razem, nie mam pewności czyje jest to dziecko".

"Dopóki nie przeprowadzimy badania grupy krwi, nie możemy wyciągać zbyt daleko idących wniosków" - dodał aktor.

Fragment wywiadu umieścił na swojej stronie serwis "TZM.com". Rzecznik Murphy'ego - Arnold Robinson odmówił komentarzy na temat prywatnego życia swojego klienta.

Kilka dni temu Eddie Murphy, wraz z producentką Tracey Edmonds pojawił się na premierze swojego najnowszego filmu "Dreamgirls". Zapytany przez jednego z dziennikarzy, czy Edmonds jest jego "nową damą", odrzekł : "Yeah".

Magazyn "People" zamieścił z kolei wypowiedź Edomnds, która twierdzi, że "chodzi z Murphy'm od około 1,5 miesiąca".

Eddie Murphy rozwiódł się ze swoją żoną Nicole w zeszłym roku. Mają razem 5 dzieci.

Yahoo!

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Spice Girls | Twierdzi | Ojców | brown | aktor | Melanie Brown | Eddie Murphy | Mel B

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje