Reklama

EchoBrain: Nowe wcielenie Jasona Newsteda

Od poniedziałku, 10 czerwca, można szukać w sklepach debiutanckiej płyty amerykańskiej formacji EchoBrain, zatytułowanej po prostu "EchoBrain". Jak wiemy częścią tego tria jest Jason Newsted, były basista Metalliki. W Polsce album ukazał się z logo wytwórni Mystic.

Poza Jasonem, który oczywiście gra na basie, w skład EchoBrain wchodzą jeszcze Dylan Donkin, który śpiewa i gra na gitarze, oraz perkusista Brian Sagrafena.

Reklama

Materiał nagrano w studiach The Site i The Plant w Kalifornii. Na płycie znalazły się kompozycje: "Colder World", "The Feeling Is Over", "Spoonfed", "Adrift", "Keep Me Alive", "SuckerPunch", "I Drank You", "Ghosts", "Cryin' Shame" i "Highway 44".

Piosenki, które znalazły się na albumie nie mają nic wspólnego z tym, co Jason Newsted nagrywał z Metalliką. Muzyka EchoBrain jest bardziej chwytliwa, rockowa. Przykładowo druga część utworu "Cryin' Shame" przywodzi na myśl dokonania The Beatles. Warto odnotować, że gościnnie na płycie pojawili się Jim Martin (eks-Faith No More) i Kirk Hammett z Metalliki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: EchoBrain | Metalliki | Po prostu | wcielenie | Jason Newsted

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje