Reklama

Reklama

Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski: W czym wystąpiła Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak wystąpiła podczas koncertu Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski w ramach Earth Festival Uniejów 2020. Gwiazda zaprezentowała się w niezwykłej kreacji. Transmisja od godziny 20 w Polsacie oraz w Interii!

Beata Kozidrak zaskoczy na Earth Festival

Beata Kozidrak postanowiła wystąpić na koncercie w Uniejowie w zaskakującej stylizacji. Projekt jest stworzony z tkanin z odzysku, co oznacza, że projektant wykorzystał wyłącznie używane materiały z tzw. drugiej ręki. To modowy upcycling, którego głównym celem jest wykorzystanie tego, co zostało już wyprodukowane i niemarnowanie nowych surowców.

Kostium sceniczny Beaty Kozidrak na Earth Festival to klasyczna oversizowa koszula męska, do której projektant Jackob Buczyński wraz ze stylistką Klaudią Gołębiowską, doszyli mnóstwo kolorowych skrawków różnych materiałów.

Do Uniejowa na koncert Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski zaproszono gwiazdy, którym bliskie są działania na rzecz ochrony środowiska. Zaśpiewają m.in.: Kayah, Ewa Farna, Golec uOrkiestra, Enej, LemON, Kamil Bednarek, Mrozu, sanah, Natalia Nykiel i Viki Gabor.

Reklama

Koncert prowadzą: Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Koncert można oglądać od godziny 20 na antenie Polsatu oraz w portalu Interia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje