Reklama

Reklama

Dźwiękowy azyl King Kobry

"Sound Asylum" - tak tymczasowo zatytułowali muzycy amerykańskiej formacji King Kobra powstający właśnie kolejny krążek studyjny zespołu. Gościnnie zagra na nim C.C. DeVille, gitarzysta grupy Poison.

W studiu, oprócz Carmine'a Appice'a, na razie pojawili się gitarzysta Steve Fister, wokalista Kelly Keeling oraz C.C. DeVille. Muzyk z Poison zagrał solówkę w piosence "Subway".

Nie wiadomo, czy w nagraniach wezmą udział muzycy ze starego składu King Kobry, czyli David Michael Philips, Johnny Rod i Mike Sweda.

Już w tej chwili można powiedzieć, że śpiewać nie będzie oryginalny wokalista Mark Free, który przeszedł operację zmiany płci i obecnie znany jest jako Marcia Free. Być może kuracja hormonalna sprawiła, że jego głos nie brzmi już tak, jak przed laty. Znakomicie natomiast śpiewa Kelly Keeling i to on wykona wszystkie partie wokalne.

Reklama

Album znajduje się w fazie miksowania, która odbywa się w studiu w Los Angeles, nazywającym się tak samo jak płyta - Sound Asylum. Trudno przewidzieć, kiedy poznamy nowe kompozycje King Kobry. Krążek wyda najprawdopodobniej wytwórnia MTM.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje