Reklama

Reklama

"Dzień i noc" Steczkowskiej

W poniedziałek ukazuje się nowy album Justyny Steczkowskiej, zatytułowany "Dzień i noc". Płyta jest wyjątkowo rodzinnym przedsięwzięciem, jako że wokalistkę wspomagają nie tylko siostry, ale i bracia.

Steczkowska długo i starannie przygotowywała się do nagrania swej kolejnej płyty. Najpierw zrezygnowała z usług Grzegorza Ciechowskiego, który był producentem jej poprzednich płyt i autorem tekstów wielu przebojów. Tym razem w roli producenta występuje Paweł Steczkowski, brat Justyny, wespół z Piotrem Rychlecem. O tym ostatnim wokalistka powiedziała: "Nie wiążą go z nami więzy krwi, ale przyjaźń. Traktuję go więc jak brata".

Niespodzianką jest fakt, że autorami tekstów są dwie znane polskie wokalistki - Edyta Bartosiewicz i Kasia Nosowska - oraz Krystyna Steczkowska, Elżbieta Kamdibe Iloabachie i wspomniany Paweł Steczkowski.

Reklama

"Z Kasią i Edytą nie znałyśmy się wcześniej zbyt dobrze. Owszem, widywałyśmy się na różnych imprezach, ale nie przyjaźniłyśmy się. Poprosiłam je o napisanie tekstów, gdyż nie chciałam, tak jak to było na poprzednich płytach opowiadać o sobie. Myślę, że to nie jest koniec naszej współpracy" - dodała Steczkowska.

Wyjaśniając tytuł swego nowego albumu stwierdziła: "Płyta składa się z dwóch części. Pierwsza to 'Dzień'. Energiczny, ruchliwy, taneczny, szybki jak każdy dzień mojego życia. 'Noc' to miłość, spokój, wyciszenie, bardzo intymna i osobista część płyty".

Zapytana o plany na przyszłość, Justyna powiedziała: "W ciągu najbliższych lat chcemy kupić ziemię i wybudować z rodzicami małą wioskę Steczkowskich. Coraz trudniej jest nam przemieszczać się między Krakowem, Warszawą, Poznaniem i Stalową Wolą. Nie chcemy, by rodzice byli samotni. Przeniesiemy więc nasz rodzinny klan w bezpieczne miejsce".

Justyna Steczkowska w kwietniu zamierza wyruszyć w trasę koncertową po Polsce, ale jej szczegóły nie są jeszcze znane.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy