Reklama

Reklama

Dzień Dziecka z Polsatem. Wśród gwiazd Michał Szpak, Sławomir i Cleo

W niedzielę (2 czerwca) w Lubartowie odbył się specjalny koncert z okazji Dnia Dziecka. Publiczności pod sceną i widzom telewizji Polsat zaprezentowali się w m.in. Michał Szpak, Sławomir, Cleo, Ewelina Lisowska, Feel i 4Dreamers. Na koncercie zabrakło natomiast Roksany Węgiel, której samochód został zatrzymany przez policję.

Michał Szpak wystąpił na koncercie z okazji Dnia Dziecka w Lubartowie

Koncert w Lubartowie prowadzili Wiktoria GąsiewskaAdam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz.

Miejsce organizacji koncertu nie było przypadkowe, ponieważ, 13 maja, w szpitalu w Lubartowie, rozpoczął się remont Oddziału Położniczo-Noworodkowego, na który Fundacja Polsat, przy wsparciu marki Pampers przeznaczyła milion złotych. Szpital w Lubartowie to miejsce, które Fundacja Polsat wspiera już od 2003 roku. W tym czasie przekazała jednostce sprzęt medyczny o łącznej wartości prawie 400 tysięcy złotych.

Gwiazdy na scenie prezentowały swoje przeboje oraz najpopularniejsze piosenki dziecięce. Zabrakło wcześniej zapowiadanej Roksany Węgiel (posłuchaj przeboju "Lay Low"!), która nie dojechała do Lubartowa z koncertu w Chrzanowie.

Reklama

"A gdzie Roksa Węgiel?", "Wszystko fajnie, ale dzieci czekały na Roksanę i się nie doczekały, co za wtopa Polsatu", "gdzie Roksana" - komentowali rozczarowani widzowie.

Roksana Węgiel na Instastories tłumaczyła, że to wina policji, która zatrzymała konwój transportujący ją na lotnisko.

"Nieprzyjemna sytuacja, policja zatrzymała konwój, spisali nasze dane, 30 minut czekania, pan policjant wykazał się totalnym brakiem wyrozumiałości. Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, przepraszam was kochani" - mówi wokalistka, która dojechała do Lubartowa już po koncercie i spotkała się tam z fanami.

Sprawę wspomnianej kontroli drogowej na Twitterze skomentowała małopolska policja:

"Tak to jest, jak się jedzie z sygnałami uprzywilejowania cywilnym BMW. Kontrola była stosunkowo szybka i Roksana Węgiel mogła jechać dalej. Sprzęt zarekwirowano a kierowcę czeka sprawa w sądzie" - czytamy.

Imprezę rozpoczął "Medley piosenek dziecięcych" w wykonaniu Sławomira, który przypomniał m.in. "Puszka okruszka" (posłuchaj piosenki!) i "Pana Tik-Taka".

Dowodzony przez Piotra Kupichę Feel zaprezentował "Pokaż na co cię stać" (posłuchaj!) i "Meluzynę" (sprawdź!). Michał Szpak wykonał "Color Of Your Life" (posłuchaj!) i "Rzekę marzeń" (sprawdź piosenkę!).

Znana z m.in. "Twoja twarz brzmi znajomo" Zosia Nowakowska zaśpiewała "Mam tę moc" (posłuchaj przeboju!) z filmu "Kraina lodu".

Ewelina Lisowska sięgnęła po przeboje "W stronę słońca" (sprawdź!) i "Wszystkie dzieci nasze są".

Sławomir powrócił na scenę z piosenkami "Latający Holender" i "Miłość w Zakopanem" (sprawdź!).

Drugie wejście grupy Feel to utwory "Swoje szczęście znam" i "Jak na imię masz". Z kolei Zosia Nowakowska przypomniała "Kolorowy wiatr" z disnejowskiej animacji "Pocahontas".

Najpopularniejszy obecnie polski boysband 4Dreamers wykonał piosenkę "Sekret", a Michał Szpak - "Jesteś bohaterem".

Cleo zadedykowała "Pszczółkę Maję" Zbigniewowi Wodeckiemu; wykonała również swój przebój "Łowcy gwiazd".

Koncert w Lubartowie zakończyła Ewelina Lisowska śpiewając "Nieodporny rozum" i ponownie "W stronę słońca".Reklama

Reklama

Reklama

Reklama