Reklama

Reklama

Dziarma bez stanika na okładce płyty? Ruszyła przedsprzedaż albumu

Na Instagramie Dziarma pokazała okładkę swojej nowej płyty i jak zwykle wywołała furorę w sieci. Zdjęcie przedstawia raperkę bez stanika.

Na Instagramie Dziarma pokazała okładkę swojej nowej płyty i jak zwykle wywołała furorę w sieci. Zdjęcie przedstawia raperkę bez stanika.
Dziarma w teledysku "Plik" /materiały prasowe

Dziarma rusza z przedsprzedażą swojej płyty, noszącej tytuł... "DZIARMA". Na okładce albumu pojawi się zdjęcie, na którym raperka pozuje topless.

Informację o nowej płycie raperka przekazała za pośrednictwem swojego Instagrama.

"Oto okładka mojej debiutanckiej płyty. Pre-order ruszył 10.12 premiera. Jestem bardzo wzruszona i wdzięczna za moją ekipę. Bez Was by się nie udało. Mam szczęście, że trafiłam na tak zajebistych ludzi" - napisała.

Na szczególną uwagę zasługuje okładka płyty, na który zobaczymy Dziarmę bez stanika oraz z przypiętymi do warkoczyków różami.

"Ale okładka!", "Piękna!", "Róża dla Ciebie" - piszą w komentarzach internauci.

Reklama

Dziarma - "DZIARMA". Nowa płyta. Kiedy premiera?

Na płycie gościnnie pojawią się Haiyti, Hodak, Gverilla, Kizo oraz Szpaku. Za produkcje odpowiedzialni są @atutowy, The Returners, 2K, beM8s, Kusha, Hugz, megot i SHDOW. Za miks i mastering odpowiada Enzu.

Premiera płyty "DZIARMA" odbędzie się 10 grudnia.

Kim jest Dziarma?

W 2012 roku Agata Dziarmagowska, bo tak naprawdę nazywa się Dziarma, przedstawiła się szerokiej publice w "Mam talent".

Później Dziarmagowska zgłosiła się do "X Factora", gdzie trafiła pod skrzydła Ewy Farnej.

Nie był to jednak epizod zbyt długi, bo jurorka postanowiła pożegnać się z uczestniczką w drugim etapie programu, czyli już w domach jurorskich. Gdy odpadła z programu, wielu widzów twierdziło, że Farna wyrzuciła dziewczynę z programu, gdyż była zbyt arogancka.

Pod koniec 2019 roku ukazała się debiutancka, długo wyczekiwana EP-ka Dziarmy pt. "V". Promował ją m.in. singel "Plik" (sprawdź!).

"Plik" to zarazem odzwierciedlenie obecnego stylu Dziarmy, który mocno odbiega od tego, co wokalistka prezentowała w telewizyjnych programach. Słodki pop zastąpiła elektronika, R&B i hip hop. Wokalistka przefarbowała również włosy i pokazała swoje zdecydowanie bardziej drapieżne oblicze (zobacz!).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL