Reklama

Dwóch Iglesiasów w Polsce

Wrzesień upłynie nam w Polsce pod znakiem wizyt członków rodziny Iglesiasów. W sobotę, 2 września, na warszawskim Torwarze wystąpi uwielbiany i u nas Enrique, a za tydzień do naszego kraju zawita jego słynny ojciec Julio.

Enrique wystąpi w naszym kraju już po raz drugi. Na początku tego roku przyjechał do Polski na zaproszenie Telewizji Polskiej, a także był gościem Marcina Jędrycha prowadzącego w radiu RMF FM listę Hop Bęc. Tym razem obiekt pożądania wielu nastolatek wystąpi podczas koncertu promującego jego debiutancki album.

Reklama

Ze względów bezpieczeństwa termin przylotu Enrique utajniono, ale - jak się dowiedzielismy - popularny wokalista wylądował na lotnisku "Okęcie" w piątek późnym popołudniem. W czasie pobytu w Warszawie mieszka w hotelu "Marriot". Wraz z nim przyleciała 12-osobowa grupa muzyków, która towarzyszyć będzie mu podczas występu. Potrwa on - według wstępnych zapowiedzi - dwie godziny, ale bisy nie są wykluczone. Iglesias Junior ma oczywiście śpiewać całkowicie na żywo, bez podpierania się playbackiem, jak to było podczas jego pamiętnego występu dla TVP.

Koncert na Torwarze rejestruje 1 Program TVP i zaprezentuje go w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie 8 września.

Natomiast 11 września do Polski, również na zaproszenie 1 Programu TVP, przyjedzie Julio Iglesias. Dzień później w studiu telewizyjnym przy ul. Woronicza w Warszawie zagra specjalny koncert. Wiadomość ta powinna zelektryzować wszystkich fanów Julia, a sądząc po wysokiej sprzedaży jego najnowszego - siedemdziesiątego siódmego w karierze - albumu "Noche De Cuatro Lunas", jest ich w naszym kraju bardzo wielu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polsko! | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje