Reklama

Dwie książki o "The Osbournes"

Sukces sitcomu "The Osbournes" ma wiele twarzy. Członkowie rodziny Ozzy'ego Osbourne'a goszczą we wszystkich liczących się programach telewizyjnych i radiowych oraz chętnie uczestniczą w pogawędkach internetowych. Niebawem zabiorą się również do napisania książek. Oczywiście zainkasują za to spore honorarium.

Wydawnictwo Simon & Schuster zaoferowało Osbourne'om kontrakt wartości trzech milionów dolarów za napisanie dwóch książek. Sami zainteresowani podobno już podpisali umowę. Jej rezultatem będą dwa wydawnictwa w formie kieszonkowej, które trafią do księgarń jesienią bieżącego roku i wiosną 2003.

Reklama

"Popularność Osbourne'ów jest fenomenem pierwszej wielkości. Oni oddziałują na wiele generacji i odnoszą się również do spektrum politycznego i kulturalnego. Jesteśmy zachwyceni tym, że będziemy ich wydawać" - powiedziała Carolyn Reidy, szefowa Simon & Schuster Adult Publishing Group.

Nie milkną spekulacje na temat kolejnych serii słynnego już sitcomu "The Osbournes". Obecnie krążą pogłoski, iż MTV myśli o realizacji jeszcze dwóch serii. Familia Ozzy'ego Osbourne'a za wyrażenie na to zgody miałaby rzekomo otrzymać aż 20 mln dolarów. Gdyby ponownie zainstalowano kamery w domu wokalisty, uchwyciłyby one ponownie Pipiego, ulubionego pieska szalonej rodzinki, który kilka tygodni temu zaginął, ale szczęśliwie niedawno się odnalazł. Znalazca otrzymał od muzyka 500 dolarów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ksiażki | Guardian | ksiazka | książki | Ozzy Osbourne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje