Reklama

Duff McKagan poszerza wiedzę

Duff McKagan, basista i gitarzysta, którego znamy między innymi z Guns ’N Roses i Neurotic Outsiders, już dawno temu doszedł do wniosku, że w życiu liczy się coś więcej niż tylko seks, panienki i rock ’n roll. Jakiś czas temu pobierał nauki w szkole prawniczej. Było mu mało wiedzy ekonomicznej, więc postanowił ją zdobyć na Seattle University.

"Moja mama zawsze chciała, abym został prawnikiem, a mój wujek John jest absolwentem Seattle University. Gdzieś w zakamarkach umysłu od zawsze wiedziałem, że chcę poszerzać swoją edukację" - mówił student Michael McKagan internetowej gazetce uniwersyteckiej.

Reklama

"Biznes jest dla mnie czymś naturalnym. Ciągle jestem szefem GNR Corp., cały czas sprzedajemy miliony płyt rocznie, więc było to dla mnie bardzo praktyczne rozwiązanie" - dodaje.

Duff wprawdzie cały czas nagrywa i koncertuje, ale nie wyklucza, że po zdobyciu tytułu magistra zacznie pracować dla którejś wielkiej korporacji.

"W sumie czemu nie? Byłem członkiem zespołu i wiem, jak pracować w grupie. Pewnie gdzieś tam jest jakiś księgowy, który marzy o tym, aby zostać gwiazdą rocka, ale ja już nią byłem. Przez ostatnie kilka lat bardzo dorosłem w sferze intelektualnej. Dla mnie to niczym spełnienie marzenia" - mówi Duff.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: University | seattle | Duff McKagan | Guns N'Roses

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje