Reklama

Drake zgolił brodę i wystąpił w "Saturday Night Live"

Drake był gospodarzem oraz wykonawcą programu "Saturday Night Live" 14 maja. Kanadyjski raper wykonał dwa utwory z płyty "Views" oraz wystąpił w kilku skeczach.

Drake jako Rihanna w "Saturday Night Live"

Drake zaprezentował w programie dwa utwory "Hype" oraz "One Dance". Jednak zdecydowanie więcej mówi się o jego występach w skeczach.

Reklama

Już na początku raper zaskoczył monologiem i piosenką dotyczącą memów na jego temat. W momencie, gdy śpiewał, na ekranie pojawiały się prześmiewcze obrazki dot. jego osoby. W pewnym momencie gwiazdor postanowił zaskoczyć publiczność. Założył perukę i sparodiował Rihannę, z którą według nieoficjalnych informacji, ma się spotykać. W tekście pojawiło się też nawiązanie do ich potencjalnego romansu. Raper rozwiał wątpliwości zgromadzonych, śpiewając, że on i Rihanna są tylko przyjaciółmi.

Drake pojawił się w specjalnie przygotowanej wersji programu "Jeopardy" (polski odpowiednik programu nazywał się "Va banque"), gdzie wraz z prowadzącymi wyśmiewał swoje kanadyjskie korzenie.

Oprócz tego Drake pojawił się w parodii programu "American Ninja Warrior" oraz w skeczu, w którym dochodzi do jego beefu z komikami z SNL.

Warto również dodać, że na dzień przed programem Drake pochwalił się zmianą wyglądu. Raper zgolił brodę, czym doprowadził do rozpaczy rzeszę swoich fanek.

Zobacz skecze z udziałem Drake’a:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Drake

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje