Reklama

Drake postawił bilety na swój koncert olimpijce Penny Oleksiak

Penny Oleksiak po zdobyciu czterech medali na igrzyskach olimpijskich w Rio, zapragnęła po powrocie do ojczyzny wybrać się na koncert Drake'a. Problemem były jednak bilety na występ, które rozeszły się błyskawicznym tempie. Gwiazdor postanowił jednak sprawić prezent Oleksiak.

Penny Oleksiak na igrzyskach w Rio zdobyła 4 medale

Penny Oleksiak to 16-letnia pływaczka z Kanady, która na igrzyskach olimpijskich w Rio zdobyła cztery medale olimpijskie. Sportsmenka wygrała na dystansie 100 metrów stylem dowolnym, srebrny medal wywalczyła na dystansie 100 metrów stylem motylkowy, natomiast dwa brązowe medale zdobyła w sztafecie (100 metrów stylem dowolnym i 200 metrów stylem dowolnym).

Reklama

Oleksiak jest jedną z sensacji igrzysk, ale również fanką kanadyjskiego rapera Drake’a. Na jej Twitterze pojawiały się wpisy dotyczące twórczości artysty.

Penny wraz z koleżanką Kylie Masse słuchały nawet kawałków rapera przed rozgrzewką. Marzeniem Oleksiak było wybranie się po sukcesie na igrzyskach na koncert swojego idola. Jak się jednak okazało pływaczka odbiła się od ściany - bilety na koncert Drake’a w Toronto zostały wyprzedane.

Zaraz po informacji o wyprzedanych biletach w sieci rozpoczęła się akcja, w trakcie której proszono Drake’a o załatwienie wejściówek Penny Oleksiak. Wstawili się nią również dziennikarze, m.in. Adrienne Arsenault ze stacji CBC.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Drake zaprosił medalistkę na swój koncert w Toronto. Poinformował o tym również na swoim Instagramie. Jak dowiedziała się natomiast gazeta "Globe And Mail", Penny Oleksiak zostanie objęta w trakcie koncertu jak najlepszą opieką.

"Penny jesteśmy z ciebie tacy dumni. Nie mogę się doczekać, kiedy wrócisz z Rio na koncert" - napisał Drake.

Warto wspomnieć, że wielką fanką Drake'a jest medalistka z Londynu, gimnastyczka McKayla Maroney, która obecnie rozpoczyna karierę muzyczną.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Drake | Penny Oleksiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje