Reklama

Doniu chwali bokserów

"Uciekaj" to kolejny singel pochodzący z solowej płyty Donia, "Monolgimuzyka". W tym utworze członka składu Ascetoholix wspomaga 52 Dębiec. Z okazji premiery teledysku do utworu "Uciekaj" na stronach INTERIA.PL, Doniu opowiedział nam o nagraniu i nakręconym do niego klipie.

- Numer "Uciekaj", nagrany razem z 52 Dębiec, powstał pod wpływem wydarzeń, które miały miejsce w Poznaniu i w Łodzi prawie równo rok temu - powiedział nam Doniu o temacie kompozycji.

Reklama

- Jak niektórzy pamiętają, w Poznaniu życie stracił młody chłopak. Numer ten pokazuje, że nie można przejść obojętnie wobec takich akcji - tak naprawdę to mógł to być każdy z nas, dlatego powstał ten "joint".

- Mam nadzieję, że winni temu zajściu poniosą konsekwencje i wszelkie niejasności zostaną wyjaśnione - dodaje producent.

Teledysk do utworu "Uciekaj" bezpośrednio nie opowiada o tamtych tragicznych zdarzeniach. Reżyserem i autorem scenariusza jest Tomasz Jarosz.

- Klip jest jak gdyby dodatkową historią, która w symboliczny sposób nawiązuje do faktów. Świetnie spisali się w nim młodzi bokserzy z Poznańskiego Klubu Bokserskiego - powiedział Doniu, który przy okazji przesyła specjalne pozdrowienia tajemniczemu Rogusiowi.

Teledysk do "Uciekaj", nakręcony na taśmie filmowej 16 mm, możesz już obejrzeć na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ascetoholix | bokserzy | Doniu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje