Reklama

Reklama

Dom Phila Collinsa na sprzedaż. Była żona walczyła o niego w sądzie

Powoli końca dobiega spór pomiędzy Philem Collinsem a jego byłą żoną Orianne Cevey. Muzyk wystawił będący kością niezgody dom w Miami na sprzedaż.

Orianne Cevey i Phil Collins doszli do porozumienia w sprawie posiadłości w Miami

Spór między Philem Collinsem a jego byłą żoną Orianne Cevey rozpoczął się w sierpniu zeszłego roku. To wtedy muzyk uznał, że ówczesna partnerka po zerwaniu z nim przez SMS-a i wyjściu za Thomasa Batesa, nielegalnie zajmuje jego dom w Miami.

Kobieta odgrażała się, że nie opuści posiadłości, a jedynie co może zrobić, to upublicznić kompromitujące materiały dotyczące jej byłego męża.

Byłe małżeństwo do porozumienia nie doszło, a sprawa  trafiła do sądu. Kilka miesięcy później Cevey po zakupieniu domu w Fort Lauderdale zgodziła się opuścić posiadłość.

Reklama

Collins po odzyskaniu władzy nad domem, natychmiast dokonał wyceny i wystawił go na sprzedaż. Cena wywoławcza willi to 40 milionów dolarów.

Na razie nie wiadomo, czy pieniądze, które Collins zarobi ze sprzedaży, będzie dzielił z byłą żoną, która twierdzi, że połowa willi należy do niej (wcześniej domagała się 20 milionów dolarów za jej opuszczenie).

Wyposażony w 10 łazienek i 11 sypialni dom legendarnego artysty w przeszłości należał do Jennifer Lopez. Muzyk kupił go w 2015 roku za 33 miliony dolarów.

Drugi związek Phila Collinsa i Orianne Cevey rozpadł się po czterech latach (wcześniej byli małżeństwem w latach 1999 - 2006). Rozwód w tamtym czasie kosztował gwiazdora 46 milionów dolarów.

***Zobacz także***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Phil Collins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje