Reklama

Dolly Parton w roli prostytutki

Dolly Parton odegra rolę prostytutki w kolejnej części filmu "Coat of Many Colors”".

Dolly Parton wcieli się w rolę prostytuki

W 2015 roku Dolly Parton cieszyła się z wielkiego sukcesu telewizyjnej produkcji "Coat of Many Colors",  do której inspiracją były jej piosenki, w tym ta o tym samym tytule.

Reklama

Artystka sama planuje pojawić się w tej produkcji. Zagra rolę prostytutki, którą podziwiała jako dziecko, dorastając na wiejskich terenach w Tennessee.

Dolly w show Jimmy’ego Fallona, wyznała, że jako dziecko zawsze podziwiała okoliczną prostytutkę. "Myślałam, że jest najpiękniejsza, ponieważ miała cały ten makijaż, włosy, obcisłe ubrania i wszystko czego chciałam.". Kiedy pojawiła się opcja odegrania jej roli w świątecznym filmie, Dolly od razu wiedziała, że to rola dla niej. "Dlaczego by nie zagrać tej malowanej lali?" pomyślała.

Piosenkarka nigdy osobiście nie poznała "miastowej dziwki", jej nazwisko nigdy nie zostało ujawnione. Jej rodzina również z pewnością nie wie, że kobieta jest w pewnym sensie sławna.

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach z dzieciństwa Dolly Parton, o Bożym Narodzeniu w wielu kolorach, zostanie wyemitowana w USA 30 listopada tego roku. W role rodziców Dolly wcielą się tak jak poprzednio Jennifer Nettles i Ricky Schroder. W rolę małej piosenkarki wcieli się 9-letnia Alyvia Alyn Lind.

"To film o tym, jak mama nie miała pieniędzy na obrączkę i za wszystkie oszczędności, kupiłam jej pierścionek na Boże Narodzenie" powiedziała Dolly Parton w wywiadzie dla "Rolling Stone".

Piosenkarka podpisała kontrakt z szefostwem NBC na cztery produkcje. Aktualnie gwiazda próbuje stworzyć produkcję inspirowaną piosenką "Jolene". Nie wyklucza, że chciałaby opracować na tej bazie serial.

Przypomnijmy, że najnowsza płyta Dolly Parton "Pure & Simple", na sklepowych pułkach pojawiła się 19 sierpnia 2016.

Posłuchaj tytułowej piosenki z najnowszej płyty:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dolly Parton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje