Reklama

Reklama

Dolly Parton chciała popełnić samobójstwo

Dolly Parton przyznała, że w przeszłości myślała o popełnieniu samobójstwa. Do takiego kroku pchnąć miał ją skandal obyczajowy, który wywołała wokalistka, zdradzając swojego męża.

Dolly Parton przyznała, że w przeszłości myślała o popełnieniu samobójstwa. Do takiego kroku pchnąć miał ją skandal obyczajowy, który wywołała wokalistka, zdradzając swojego męża.
Dolly Parton myślała o targnięciu się na własne życie /Kevin Winter /Getty Images

Przypomnijmy, że legenda muzyki country wyszła za Carla Deana w 1966 roku. W latach 80. na jaw wyszło, ze Parton zdradzała swojego męża. Sama wokalistka wyznała swoje grzechy w rozmowie z "The National Enqueirer".

W tym czasie Parton cierpiała również na poważną depresję.

To wszystko omal nie popchnęło artystki do tragicznej decyzji. Wokalistka przyznała, że zastanawiała się w tamtym czasie nad popełnieniem samobójstwa.

"Pewnego dnia siedziałam na piętrze w sypialni, kiedy przypomniałam sobie, że w szafce nocnej mam pistolet" - taki fragment znajduje się w książce "Dolly On Dolly: Interviews and Encounters with Dolly Parton", który opublikowała gazeta "Daily Mail".

Reklama

"Patrzyłam na broń przez długi czas... Następnie podniosłam ją, potrzymałam przez chwilę, w tym czasie na górę przybiegł nasz pies Popeye. Odgłos jego łap wytrącił mnie z letargu. Myślę, że był to znak od Boga" - czytamy.

W kolejnych fragmentach nowej książki Dolly Parton opowiadała o potencjalnym samobójstwie.

"Nie sądzę, że mogłabym to zrobić, ale nie jestem pewna" - wyjaśniała  w książce Parton.

Mimo iż od skandalu z gwiazdą w roli głównej upłynęło mnóstwo czasu, wokalistka wciąż nie ujawniła, kto był jej kochankiem. Spekulowano, że mógł być to jej producent, Gregg Perry, który wyprodukował jej album "The Best Little Whorehouse in Texas".

Dolly Parton i Carl Dean są w związku od 51 lat. Jak zwraca uwagę wokalistka, jest to związek otwarty i pełen wolności. Być może właśnie dlatego Parton wciąż dopuszcza możliwość przelotnych romansów, o których wolałaby nie mówić swojemu mężowi. Z drugiej strony gwiazda przyznała, że prawdopodobnie umarłaby, gdyby mąż ją zostawił.

Parton w trakcie jej kariery wielokrotnie łączono z gwiazdami. Plotkowano o jej romansie z Sylvestrem Stallonem, Burtem Raynoldsem, a nawet z przyjaciółką Jody Ogle.

Wokalistka, mimo że często ujawnia kolejne sekrety ze swojego życia, stara się chronić prywatność innych członków rodziny. Jej mąż woli pozostawać anonimowy, dlatego też nie towarzyszy żonie na różnego rodzaju imprezach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama