Reklama

Reklama

Dog Eat Dog: Będzie nowy album

Dobre wieści dla wszystkich fanów amerykańskiej formacji Dog Eat Dog. W Internecie można znaleźć nowe utwory zespołu, a w planach znajduje się także kolejne wydawnictwo grupy.

Na oficjalnej stronie Dog Eat Dog pojawiły się dwie nowe, nigdy wcześniej niepublikowane, zaskakujące reedycje klasycznego już utworu "Let It Snow". Zespół określa je jako wersję "punkową" i "bardziej kręcącą" od oryginału.

Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Dog Eat Dog zapowiedział podpisanie nowego kontraktu płytowego. Przypomnijmy, że umowa z Roadrunner Records, została zerwana kilka lat temu.

Według wstępnych założeń, nowy album formacji, powinien się ukazać jeszcze w tym roku.

"Naprawdę nie wiem, co stanie się z tymi utworami, ale miejmy nadzieję, że nasi fani będą w stanie je usłyszeć. Nagrywanie takiej piosenki w środku lata zainspirowało nas jednak do tego, aby w zimie poszaleć trochę na stokach Alp. Niedługo wracamy do domu, aby kontynuować prace nad kolejnym albumem. Wiem, że jego nagrywanie zajmuje nam całą wieczność, ale w końcu na pewno się ukaże, obiecuję" - mówił w trakcie nagrywania nowych wersji "Let It Snow" Dave Neabore, basista Dog Eat Dog.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy