Reklama

Doda ujawniła, że dwukrotnie przeszła COVID-19. Co sądzi o koronawirusie?

Podczas urodzinowej transmisji live prosto z wakacji w Meksyku, Doda zdradziła, że dwukrotnie była zakażona koronawirusem.

Doda ujawniła, że dwukrotnie przeszła zakażenie koronawirusem

Swoje 37. urodziny Doda (sprawdź!) świętowała na wakacjach w Meksyku. Z tej okazji dla swoich fanów na Instagramie zorganizowała relację live.

Reklama

Gdy padło pytanie, czy nie boi się, że na wyjeździe zarazi się koronawirusem, wokalistka ujawniła, że chorowała już dwa razy.

"Nie boję się, bo już miałam go dwa razy. Serio. Kochani, ja od początku mówiłam, że nie podważam istnienia wirusa. Natomiast cała nadmuchana pandemia wyolbrzymiana do niebotycznych wręcz rozmiarów, niszcząca ludzi, ich biznesy i ich zdrowie, bo wiele innych chorób jest spychanych na dalszy plan. I tylko ze względu na mniejszość cała większość musi cierpieć, bankrutować i niszczyć wszystko to, na co pracowała całymi latami, to jest dla mnie absurd. I oczywiście życzono mi tego COVID-a, że będę inaczej gadać, jak sama zachoruję. No, jakoś sama zachorowałam i inaczej nie gadałam" - powiedziała Doda.

Okazało się, że bezpośrednio po chorobie występowała na koncercie sylwestrowym.

"Jak chcecie zobaczyć, jak wyglądałam po Covidzie, to obejrzyjcie sobie moje występy sylwestrowe. Nie wyglądam tam jak osoba, która nie może złapać oddechu, ani tym bardziej nie wie, co się dzieje na scenie. A fakt, że nie obwieszczałam tego na Instagramie na prawo i lewo, nie chlapałam jęzorem o celebrycie koronie, to nie znaczy, że go nie miałam" - opowiadała Doda.

Za drugim razem prawdopodobnie zakaziła się od Marii Sadowskiej podczas pracy nad ich wspólnym filmem "Dziewczyny z Dubaju". Doda debiutuje w roli współproducentki, a Sadowska jest reżyserką obrazu. Wówczas czuła się źle tylko przez dwa dni.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Covid-19 | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje