Reklama

Doda: Spektakularne wydarzenie

Rok 2005 będzie dla Doroty "Dody" Rabczewskiej bardzo pracowitym okresem. Jak zdradziła w wywiadzie dla INTERIA.PL, na przyszły roku szykuje się wiele zmian zarówno dotyczących zarówno jej kariery muzycznej, jak i życia prywatnego.

- Cały następny rok to będzie spektakularne wydarzenie, które powali wszystkich na kolana. Zmiany będą już niedługo widoczne, począwszy od naszych występów na eliminacjach do konkursu Eurowizji i w premierach festiwalu opolskiego, poprzez pewne ogromne muzyczne przedsięwzięcie charytatywne, z udziałem wielu znanych postaci, które przygotowuję z Radkiem [Majdanem], aż po międzynarodową płytę itd. - zdradza nam szczegóły Doda.

Reklama

Wokalistka chciałaby m.in. pójść w ślady amerykańskich gwiazd i nakręcić dla MTV reality-show oparty na serii "Nowożeńcy". W tym programie mogliśmy zobaczyć już między innymi Jessicę Simpson i Nicka Lachey'a oraz Carmen Electrę i Dave'a Navarro. A wkrótce w MTV mają pojawić się "Nowożeńcy" z Britney Spears i Kevinem Ferderlinem w roli głównej.

- Jest też taki pomysł, żeby zrobić coś w stylu show Carmen Electry, która zamknęła się w domu pod okiem kamer MTV wraz ze swoim facetem i przygotowywała się do ślubu. Chcielibyśmy zrobić coś takiego z Radkiem i może będzie taki program.

Doda przyznaje, że prowadziła również rozmowy ze stacją muzyczną na temat prowadzenia rockowej listy przebojów. Na razie jednak są to tylko plany.

Przeczytaj cały wywiad z Dodą.

Tu znajdziesz relację ze środowego czata z Dodą!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: virgin | dodaj | MTV | wydarzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje