Reklama

Doda rozwodzi się z Radkiem!

To już koniec! O kryzysie w małżeństwie Dody (23 l.) i Radka Majdana mówiło się już od dłuższego czasu. Wokalistka postanowiła powiedzieć "Dość" i złożyła pozew rozwodowy!

Koniec małżeństwa Doda ogłosiła przed kamerami programu "Dzień Dobry TVN".

Reklama

"Publicznie wolę mówić jedynie o dobrych rzeczach, które mnie spotykają. Tym razem jednak postanowiłam przyznać, że moje małżeństwo się skończyło. Każdy mężczyzna zasługuje na drugą szansę, ale... już u innej kobiety" - powiedziała Doda z drwiną w głosie. Przyznała, że sama nie należy do świętych, ale są pewne granice przyzwoitości.

"Okazało się po latach, że nie kochałam Radka Majdana, ale jedynie moje wyobrażenie o nim" - zakończyła.

Podobno Radek przyznał się do niewierności.

"Zdecydowanie odcinam się od spraw dotyczących Radosława. Decyzja ta jest spowodowana szokiem w związku z opublikowanymi ostatnio zdjęciami mojego męża w towarzystwie innej kobiety" - napisała Doda w połowie kwietnia na swojej oficjalnej stronie.

Od początku był to burzliwy związek i wciąż pojawiały się spekulacje o rozstaniu. A oni je jeszcze podsycali: kochali się i kłócili, rozstawali i wracali. Jednak wszystkie kryzysy kończyły się dobrze.

"Z Radziem kłócimy się jak każda para, ale również kochamy jak mało kto. Nie planuję zmieniać męża" - deklarowała Doda w jednym z wywiadów.

I wspólnie opowiadali o przyszłości: że planują powiększenie rodziny, że marzą o trójce dzieci i mają już nawet dla nich wybrane imiona. Wczoraj okazało się jednak, że to były tylko zamki na piasku.

Spekulacje na temat rozpadu ich małżeństwa pojawiły się, gdy opublikowano zdjęcia bramkarza z nieznajomą blondynką. Dla Dody był to cios w serce: "Jestem smutna, bo mam swoje rozterki miłosne" - przyznała.

Zobacz nowy serwis plotkarski POMPONIK.

Zobacz teledyski Dody i grupy Virgin na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: virgin | dodaj | małżeństwa | pozew rozwodowy | Radek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje