Reklama

Doda przypomina nagie zdjęcie na koniu. Tak wystąpi w Sopocie?

Na swoim Instagramie Doda przypomniała swoje nagie zdjęcie z planu teledysku "Riotka" z grudnia 2014 r.

Doda szykuje się do występu w Sopocie

Ostatnie tygodnie były dla Dody bardzo emocjonujące. Na początku kwietnia wokalistka zadebiutowała na kinowym ekranie w filmie "Pitbull. Ostatni pies", a w ubiegły weekend w Hiszpanii wyszła za mąż za producenta Emila Stępnia.

Reklama

Teraz przygotowuje się występu na Sopot Hit Festiwal, na którego scenie wystąpi 25 maja.

"Za tydzień zaczynamy intensywne próby oraz konferencje do festiwalu i z początkiem maja ruszamy z trasami po Polsce. Szykują się super nowości na scenie" - zapowiedziała Doda.

Uchyliła również rąbka tajemnicy swojego występu na festiwalu w Sopocie i pokazała jeden z rekwizytów. Jak napisała na Instagramie, na scenie sopockiego festiwalu wystąpi na koniu.

"Koń na 25 maja już jest" - tak podpisała swoje nagie zdjęcie z planu teledysku "Riotka", który miał premierę 31 grudnia 2014 r.

Platynowy singel od tego czasu zdążył zanotować ponad 6,4 mln odtworzeń teledysku.

"Piosenka nosi tytuł 'Riotka', ponieważ raczej jestem osobą słowotwórczą, pozwoliłam sobie wymyślić taką nazwę, która dla mnie oznacza buntowniczka. Mam nadzieję, że wejdzie na stałe do slangu młodzieżowego i nie tylko. Ja tak siebie odbieram i pewnie odbierają mnie też tak inni" - tłumaczyła wówczas serwisowi AfterParty.pl.

Sprawdź tekst utworu "Riotka" w serwisie Teksciory.pl!

Utwór "Riotka" miał być zapowiedzią trzeciej płyty Dody, która jednak do tej pory się nie ukazała. Ostatni solowy album to "7 pokus głównych" z maja 2011 roku.

W połowie 2016 r. ogłoszono reaktywację grupy Virgin po 10-letniej przerwie. Z tym zespołem Doda w listopadzie 2016 r. wydała płytę "Choni".

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Sopot Festival

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje