Reklama

Doda przygarnęła Radka

Najpierw Doda narobiła szumu na całą Polskę, że zrywa z Radkiem Majdanem. Raz i na zawsze, bo piłkarz ją zdradza...

Zapłakana ogłosiła to całemu krajowi w telewizji. Ale zmieniła zdanie. Przynajmniej na krótko. I przygarnęła Radzia na noc. Podpatrzył to fotoreporter "Faktu".

Reklama

Wtorek, 12 czerwca, godz. 15. W jednej z warszawskich szkół średnich piosenkarka daje nietypowy mini-koncert. Śpiewa parę numerków i po robocie. Ale któż to czeka na nią przed szkołą i zabiera do domu? Radzio! - donosi "Fakt".

Bramkarz od chwili definitywnego rozstania z piosenkarką nie mieszka w apartamencie Doroty. W lutym zabrał od niej swoje rzeczy po straszliwej awanturze, do której doszło po hucznych urodzinach Dody w hotelu Marriott.

Po zakończeniu imprezy Majdan stał jak psiak przy domofonie, prosząc piosenkarkę, by go wpuściła do mieszkania.

Ale od kwietnia, gdy Doda oficjalnie ogłosiła, że się z nim rozstaje, Majdan spokorniał już do reszty. W przedostatni weekend, gdy Doda bawiła w Mediolanie, niczym najlepsza gosposia domowa pilnował jej mieszkania, wyprowadzał na spacer pieski, robił zakupy, a pewnie też sprzątał - pisze "Fakt".

To był strzał w dziesiątkę, bo dzięki temu przedwczoraj spotkała go nagroda. Dorota przygarnęła swego usłużnego Radka na noc.

Zaraz po występie piosenkarki w szkole pojechali do jej domu. Po jakimś czasie Doda, przebrana i odświeżona, pozwoliła Majdanowi zawieźć się do pobliskiego lokaliku na kolację. Po wspólnym posiłku znów czmychnęli na kolejne sam na sam w jej mieszkaniu.

Przed północą raz jeszcze, znów wyłącznie w swoim towarzystwie, skoczyli na pół godziny taksówką do miasta. A potem wrócili i zniknęli na dobre w apartamencie. Nie opuścili go aż do następnego dnia.

Jeśli tak ma wyglądać rozstanie skłóconych małżonków, to winszujemy spokoju i kultury. A może jednak w Dodzie i Radziu znów zapłonął ogień miłości? - zastanawia się "Fakt".

Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach INTERIA.PL!

Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Radek | dodaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje