Reklama

Doda pożegnała Radka

Najbardziej zagadkowa para mijającego roku, czyli gwiazda pop Doda Rabczewska (23 l.) i popularny piłkarz Radosław Majdan (35 l.), znowu zaczynają swoje gierki.

Doda wróciła niedawno z mężem, Radkiem Majdanem z Jamajki. Para wspólnie spędzała tam czas, mimo że jest w trakcie rozwodu.

Reklama

Szczęście nie trwało jednak długo. W sobotę (29 grudnia) Doda znowu puściła Radka z torbami. Piłkarz musiał zabrać swoje rzeczy z mieszkania Dody i wrócić do swojego. Był wyraźnie zdenerwowany.

Tymczasem już 10 stycznia w Szczecinie odbędzie się kolejna sprawa rozwodowa pary, która jeszcze przed rokiem była nierozłączna.

"Z Radziem kłócimy się, jak każda para, ale również kochamy jak mało kto. Nie planuję zmieniać męża" - deklarowała w jednym z wywiadów piosenkarka.

Wspólnie opowiadali o planach powiększenia rodziny, że marzą o trójce dzieci. Na początku 2007 roku przyszedł jednak większy kryzys i zapowiedzi rozwodu.

W listopadzie Doda wyrzuciła nawet rzeczy męża ze swojego domu na warszawskim Mokotowie. Spakowała je wówczas w plastikowe worki z napisem "Radosław Majdan", a firma kurierska odwiozła je prosto na warszawski stadion Polonii, gdzie Radek jest bramkarzem.

Za problemy małżeńskie powszechnie obwiniano Majdana. Piłkarz zamiast odwiedzać żonę leżącą w szpitalu z chorym kręgosłupem, wybrał towarzystwo kolegów. Wtedy też wynajął sobie mieszkanie, po czym pomieszkiwał u brata w Szczecinie. Mimo to co jakiś czas nocował również w mieszkaniu Dody, co dziwne, nawet po pierwszej sprawie rozwodowej.

Dziennik "Super Express" zwraca uwagę, że Doda lubi sobie trochę pozmyślać. Tuż przed wyjazdem na Jamajkę, Doda i jej menedżerka opowiadały na przykład w świątecznej edycji programu"Gwiazdy tańczą na lodzie", jak to gwiazda będzie wypoczywać na Fidżi.

Bez względu na to czy rozwód najsłynniejszej pary polskiego show-biznesu dojdzie do skutku, na pewno oboje nie dadzą o sobie zapomnieć, ponieważ przedstawienie musi trwać - podsumowuje dziennik.

Zobacz nasz serwis plotkarski POMPONIK.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Majdan | dodaj | gwiazda pop | para | Radek Majdan | Radek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje