Reklama

Doda: Nie mam siły nagrywać

Doda, opiekująca się chorym na białaczkę narzeczonym, odkłada karierę muzyczną na bok. Pracę nad jej nową płytą zostały całkowicie zawieszone. Wokalistka gra też coraz mniej koncertów.

Doda ma zaplanowane w tym roku jeszcze trzy występy: 29 października w Olsztynie, 19 listopada w Grudziądzu i 20 listopada w Przęsławicach. Wygląda na to, że wokalistka nowych propozycji już nie będzie przyjmować.

Reklama

"Nie mam siły do zrobienia płyty, nie mam siły do jej promowania, bo na to w ogóle nie pozwala mój nastrój" - powiedziała "Faktowi" Doda.

"Nie wiem, jak ja sobie daję radę z tym wszystkim. Choć to nie jest tak, że ja nie mam już siły. Mam siłę. Ale tylko do tego, by pomagać. Jestem w tym od środka i wiem, jak czuje się Adam i wiele innych osób, w tym dzieci chore na tę chorobę. Czuję, że mogę się rozwijać w tym aspekcie życia i w tym się realizować" - dodała wokalistka.

Przypomnijmy - jej narzeczony, czyli Adam "Nergal" Darski, leczy białaczkę w Kliniki Hematologii Szpitala Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Doda codziennie czuwa przy ukochanym i na wszelkie sposoby zachęca, by rejestrować się w bazie dawców szpiku kostnego.

"Nie gram roli matki Teresy. Ja po prostu chcę uratować życie swojemu narzeczonemu i przy okazji wykorzystać to, że jestem popularna i uratować życie innym ludziom. To wszystko. Nie jestem żadną matką Teresą. Nadal jestem wyuzdana, prowokacyjna i nadal jestem skandalistką. Ale jedno nie wyklucza drugiego" - przekonuje Doda w rozmowie z tygodnikiem "Wprost".

Kontrowersyjna piosenkarka z dumą zauważa, że od jej pierwszego apelu zarejestrowało się 100 tysięcy potencjalnych dawców szpiku.

Doda bardzo szczerze rozmawia o stanie Nergala. Zapytana przez "Wprost", jakim tonem narzeczony opowiada jej o swoich dolegliwościach, odpowiedziała:

"Obolałym, zmęczonym, bez życia, zdesperowanym, czasami sfrustrowanym i mającym wszystkiego dosyć, prawie dogorywającym".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | wokalistka | dodaj | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje